Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Ceļu būvei paredzēto dolomīta minerālmateriālu ieguves un ražošanas process Latvijā” („Salaspils ielas rekonstrukcija Rīgā”)
Nosaukums angļu valodā „Extraction and Production Process of Dolomite Mineral Material planed for Road Construction in Latvia” („Reconstruction of Salaspils Street in Riga”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Dr.Sc.ing. V.Haritonovs
Recenzents
Anotācija Bakalaura darbs tiek rakstīts par „Ceļu būvei paredzēto dolomīta minerālmateriāli ieguves un ražošanas procesu Latvijā". Darbā tiek pētīta dolomīta minerālmateriāla karjeru projekta izstrādei nepieciešamā dokumentācija. Tā pieejamība Latvijas teritorijā, tā ieguves tehnoloģijas, sertifikācija un izmantošana ceļu būvē. Darbs tika rakstīts plānveidā, ar ideju, kā no ieceres par dolomīta minerālmateriāla izmantošanu nonākt līdz tā izmantošanai ceļu būvē. Inženierprojektā izstrādāts rekonstrukcijas projekts Salaspils ielai Rīgā. Projekts ietver ceļa un ietves rekonstrukciju. Tas paredz jaunas ietves izbūvi labajā pusē, bet kreisajā pusē, rekonstruēt ietvi uz apvienoto gājēju veloceļu. Brauktuve tiek paplašināta, lai tā atbilstu perspektīvajai satiksmes intensitātei un sastāvam, ar atbilstošu drošības līmeni un autobraucēju komfortu. Darba apjoms 104 lapas, 12 attēli, 14 tabulas, 5 rasējumi un 25 literatūras avotu nosaukumi.
Atslēgas vārdi Ceļu būvei paredzēto dolomīta minerālmateriālu ieguves un ražošanas process Latvijā
Atslēgas vārdi angļu valodā Extraction and Production Process of Dolomite Mineral Material planed for Road Construction in Latvi
Valoda lv
Gads 2010
Darba augšupielādes datums un laiks 13.04.2011 18:23:45