Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Ceļu būvei paredzēto dolomīta minerālmateriālu ieguves un ražošanas process Latvijā” („Salaspils ielas rekonstrukcija Rīgā”)
Title in English „Extraction and Production Process of Dolomite Mineral Material planed for Road Construction in Latvia” („Reconstruction of Salaspils Street in Riga”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Dr.Sc.ing. V.Haritonovs
Reviewer
Abstract Bakalaura darbs tiek rakstīts par „Ceļu būvei paredzēto dolomīta minerālmateriāli ieguves un ražošanas procesu Latvijā". Darbā tiek pētīta dolomīta minerālmateriāla karjeru projekta izstrādei nepieciešamā dokumentācija. Tā pieejamība Latvijas teritorijā, tā ieguves tehnoloģijas, sertifikācija un izmantošana ceļu būvē. Darbs tika rakstīts plānveidā, ar ideju, kā no ieceres par dolomīta minerālmateriāla izmantošanu nonākt līdz tā izmantošanai ceļu būvē. Inženierprojektā izstrādāts rekonstrukcijas projekts Salaspils ielai Rīgā. Projekts ietver ceļa un ietves rekonstrukciju. Tas paredz jaunas ietves izbūvi labajā pusē, bet kreisajā pusē, rekonstruēt ietvi uz apvienoto gājēju veloceļu. Brauktuve tiek paplašināta, lai tā atbilstu perspektīvajai satiksmes intensitātei un sastāvam, ar atbilstošu drošības līmeni un autobraucēju komfortu. Darba apjoms 104 lapas, 12 attēli, 14 tabulas, 5 rasējumi un 25 literatūras avotu nosaukumi.
Keywords Ceļu būvei paredzēto dolomīta minerālmateriālu ieguves un ražošanas process Latvijā
Keywords in English Extraction and Production Process of Dolomite Mineral Material planed for Road Construction in Latvi
Language lv
Year 2010
Date and time of uploading 13.04.2011 18:23:45