Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transporta sistēmu inženierija
Nosaukums Transportu uzņēmuma „Baltic Cargo Latvia” ražošanas jaudu palielināšana ar mērķi paaugstināt tā darbības efektivitāti.
Nosaukums angļu valodā Enhancement of Productive Capacities of Transport Company “Baltic Cargo Latvia” with the Aim to Increase its Efficiency.
Autors Aigars Ozoliņš
Struktūrvienība 15E00 Aeronautikas institūts
Darba vadītājs Aloizs Lešinskis
Recenzents Viktors Feofanovs
Anotācija Bakalaura darba temats ir transporta uzņēmuma Baltic Cargo Latvia ražošanas jaudu palielināšana ar mērķi paaugstināt tā darbības efektivitāti. Darba mērķis ir paaugstināt firmas darbības efektivitāti, izpētot un dodot priekšlikumus klīnisko pētījumu un medikamentu pārvadāšanai, lai pārvadājumu laikā tiktu ievērotas visas reglamentējošās prasības, kas attiecas uz temperatūras režīmiem, un medikamentiem nezustu to ķīmiskās iedarbības īpašības. Medikamentu un klīnisko pētījumu pārvadāšanā ievērot temperatūras un vides īpatnības ir ļoti būtiski, jo tad tiek garantēts, ka, medikamentiem nonākot pie patērētāja, tie nebūs zaudējuši iedarbības efektivitāti. Medikamentu un klīnisko pētījumu transportēšanai tika projektēts Dacia dokker furgons ar siltumizolācijas virsbūvi, kas tika veidots no mūsdienīgiem materiāliem, un kravas telpa aprīkota ar temperatūras uzturēšanas un fiksēšanas ierīcēm. Pēc darba aprēķinu rezultātiem ir redzams, ka temperatūras uzturēšanas ierīces spēs uzturēt vajadzīgo temperatūru, tajā pašā laikā nepatērējot daudz enerģijas, un izmantotie materiāli atbilst medikamentu pārvadāšanas prasībām. Kā arī kopējās projekta izmaksas nav lielas un atmaksāsies, jo nebūs jāpērk speciālas termokastes, kas bija vienreizlietojamas. Darbs rakstīts latviešu valodā. Aprakstošās daļas apjoms sastāda 62 lpp., kas sastāv no četrām daļām. Darbā ir iekļauti 28 attēli un 13 informatīvas tabulas.
Atslēgas vārdi Transporta uzņēmuma Baltic Cargo Latvia ražošanas jaudu palielināšana
Atslēgas vārdi angļu valodā Enhancement of Productive Capacities of Transport Company Baltic Cargo Latvia
Valoda lv
Gads 2014
Darba augšupielādes datums un laiks 20.05.2014 11:15:39