Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Satiksmes plūsmas izpēte Rēzeknes pilsētas ielu tīklā” („Dzelmes ielas un Vētras ielas rekonstrukcija Rīgā”)
Title in English „Study of Traffic Flow in Rezekne Street Network” („Reconstruction of Dzelmes Street and Vetras Street in Riga”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor J.Smirnovs
Reviewer doc. J.Bidzāns
Abstract Bakalaura darba (ar inženierprojektu) tēma ir „Satiksmes plūsmas izpēte Rēzeknes pilsētas ielu tīklā” („Dzelmes ielas un Vētras ielas rekonstrukcija Rīgā” Bakalaura darba mērķis ir izpētīt Rēzeknes pilsētas ielu tīklu un raksturot to. Apkopot satiksmes intensitātes datus un noteikt pārblīvētākos ielu tīkla krustojumus un ceļa posmus, vadoties pēc satiksmes intensitātes datiem. Piedāvāt risinājumus un uzlabojumus satiksmes organizācijas uzlabošanai. Inženierprojekts izstrādāts Dzelmes ielai un Vētras ielai Rīgā, kas savstarpēji savienojas. Projekta daļa satur paskaidrojumu rakstu un rasējumu daļu. Projektā paredzēta seguma izbūve brauktuvē, ietvē, iebrauktuvēs un pieturās, kā arī labiekārtojamās teritorijas apzaļumošana, ceļa zīmju uzstādīšana un horizontālo ceļa apzīmējumu uzklāšana. Ceļš projektēts tā, lai tas iekļautos dotajā apvidū un būtu ērti pielietojams autobraucējiem. Kopējais darba apjoms satur 150 lapas, 46 attēlus, 33 tabulas 16 rasējumus un 38 literatūras avotus.
Keywords satiksme plūsma Rēzekne dzelmes iela vētras iela rekonstrukcija tīkls
Keywords in English traffic flow Rezekne dzelmes street vetras street reconstruction network
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 15.01.2014 16:50:27