Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Uzbēruma grunšu un segas papildkārtu nestspējas problēmas” („Autoceļa P76 rekonstrukcija posmā Daugavas stacija – Sala”)
Title in English „Bearing Capacity Problems of Embankment Soils and Pavement Additional Layers” („Reconstruction of Road P76 in Section Daugavas stacija – Sala”)
Author Matīss Ločmelis
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor A.Zariņš
Reviewer lekt. B.Jeļisejevs
Abstract Bakalaura darba (ar inženierprojektu) tēma ir "Uzbēruma grunšu un segas papildkārtu nestspējas problēmas" (Autoceļa P76 rekonstrukcija posmā Daugavas stacija Sala). Autors darbā ir aprakstījis grunšu un segas papildkārtu nestspējas problēmas, kā arī izpētījis grunšu stiprināšanas paņēmienus. Par efektīvāko un universālāko paņēmienu atzinis grunts stiprināšanu ar cementācijas metodi. Trīs no aprakstītajām grunts stiprināšanas metodēm darba autors pielietojis praksē un par visefektīvāko atdzinis vājas nestspējas grunšu nomaiņu pret augstākas kvalitātes grunti. Inženierprojektā autors veicis autoceļa rekonstrukciju 3,920 km garumā. Projektā izstrādāti tehniskie risinājumi, iekļaujot caurtekas un segas konstrukcijas projektēšanu. Rezultātā ir izprojektēts autoceļa posms atbilstoši LVS standartprasībām. Darbā ir 151 lappuse, 31 tabula, 21 attēls, 1 pielikums, 15 rasējumi, 30 literatūras avoti.
Keywords gruntis pastiprināšana
Keywords in English soils amplification
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 09.01.2014 09:15:33