Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu izpilde un to kvalitātes rādītāju analīze” („Brīvības ielas rekonstrukcija Valmierā”)
Title in English „Execution of Everyday Maintenance Works and Analysis of Quality Parameters” („Reconstruction of Brivibas Street in Valmiera”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Lekt. B.Jeļisejevs
Reviewer
Abstract Darba tēma ir Autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu izpilde un to kvalitātes rādītāju analīze. Autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu kvalitātei ir liela ietekme uz autoceļa ilgmūžību un ekspluatācijas īpašībām. Savlaicīgi, plānveidīgi un atbilstošā kvalitātē veicot ikdienas uzturēšanas darbus, tiek nodrošināta ceļa kalpotspēja un droša pārvietošanās visiem satiksmes dalībniekiem ilgā laika periodā. Bakalaura darba mērķis ir izvērtēt ikdienas uzturēšanas darbu izpildi un darbu kvalitātes rādītājus Latvijā. Bakalaura darbā tiek apskatīts esošais ikdienas uzturēšanas modelis, apkopota pēdējo 3 gadu statistika par darba izpildes kvalitāti. Inženierprojekta tēma ir Brīvības ielas rekonstrukcija Valmierā. Darba mērķis ir pārprojektēt Brīvības ielu atbilstoši mūsdienu pilsētvides prasībām. Ielas segums ir sliktā stāvoklī, nav nodrošināta ūdens atvade, nobrauktuves uz privātmājām ir ar neatbilstošiem parametriem, nav nodrošināta gājēju un velobraucēju droša pārvietošanās. Darbs satur 152 lpp, 31 tabulu, 51 attēlu, 22 rasējumus un 35 literatūras avotus.
Keywords Autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu izpilde un to kvalitātes rādītāju analīze
Keywords in English Execution of Everyday Maintenance Works and Analysis of Quality Parameters
Language lv
Year 2013
Date and time of uploading 15.01.2013 10:39:10