Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language "Datorprogrammu izmantošanas iespējas ielu un laukumu projektu izstrādes automatizēšanā"; inženierprojekts "Komunālās ielas rekonstrukcija posmā no Sliežu ielas līdz Dostojevska ielai Daugavpilī"
Title in English "Possible Application of Computer Software for the Automation of Street and Square Designs"; Engineering Design Project "Reconstruction of Komunālā Street in Section from Sliežu Street to Dostojevska Street in Daugavpils"
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor asoc.prof. A.Zariņš
Reviewer
Abstract Darbs izstrādāts divās daļās: bakalaura darbs Datorprogrammu izmantošanas iespējas ielu un laukumu projektu izstrādes automatizēšanā un inženierprojekts Komunālās ielas rekonstrukcija posmā no sliežu līdz Dostojevska ielai Daugavpilī. Bakalaura darbs sastāv no piecām daļām. Ievadā autors iepazīstina ar darba tēmas aktualitāti un uzstāda pamatnoteikumus turpmākā darba attīstībai. 2. un 3. daļā autors apraksta būvprojekta ceļu daļas izstrādes pamatsoļus un izpēta ielu un laukumu projektu izstrādes specifiku. 4. daļā autors izvērtē iespējamos projekta izstrādes automatizēšanas soļus, pēc kuras autors izdara secinājumus par automatizēšanas procesa lietderību. Nobeigumā autors piedāvā vienu no praksē izstrādātajiem automatizācijas paraugiem. Bakalaura darba apjoms ir: 39 lpp.; 11 attēli; 1 tabula. Inženierprojekts veidots kā ielas rekonstrukcijas projekts minētajā posmā, balstoties uz projektēšanas uzdevumu u.c. izejas datiem, kas iegūti no autora darba vietas SIA E. Daniševska birojs. Darba uzdevumā noteikts veikt esošās ielas rekonstrukciju minētajā posmā, papildus paredzēt gājēju ietves nepieciešamajos posmos, izvērtēt caurtekas rekonstrukcijas nepieciešamību un projektēt perspektīvo ielu krustojumu. Inženierprojekta apjoms ir: 26 rasējumi; 4 attēli; 64 tabulas. Darbā veidotas atsauces uz 14 literatūras avotiem.
Keywords Datorprogrammas AutoCAD Civil3D Microsoft Office Projektēšana Automatizācija
Keywords in English Software AutoCAD Civil3D Microsoft Office Technical design Automation
Language lv
Year 2012
Date and time of uploading 04.06.2012 16:49:51