Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Bachelor
Title of the study programm Information Technology
Title in original language Drošības ievainojamību noteikšana un analīze e-apmācību platformām
Title in English Identifying and Analyzing Security Vulnerabilities for E-learning Platforms
Department 12100 Institute of Information Technology
Scientific advisor Vitālijs Boļšakovs
Reviewer Inese Upīte
Abstract Bakalaura darbā ir apskatītas tīmekļa lietojumprogrammu un Moodle e-apmācību platformas sastopamākās un kritiskākās ievainojamības un ieteikumi, kā no tām izvairīties. Papildus ir analizētas tīmekļa lietojumprogrammas drošības pārbaudes metodes un saistītie pētījumi. Šī darba praktiskajā daļā ir dots apraksts par veikto pētījumu, kur tika realizēta Moodle mācību sistēma un veikta ievainojamību skenēšana pirms un pēc veiktajiem uzlabojumiem drošībā. Bakalaura darba rezultātā tiek secināts par Moodle mācību platformas nepieciešajiem drošības uzlabojumiem pirms mācību vide tiek realizēta publiski un par soļiem, lai padarītu mācību vidi drošāku. Darba apjoms - 61 lpp., 3 tabulas, 20 attēli un 1 pielikums.
Keywords Tīmekļa lietojumprogrammu ievainojamības, Moodle ievainojamības, ievainojamību skenēšana, Moodle e-mācību platforma, drošības uzlabojumi Moodle e-mācību videi.
Keywords in English Web application vulnerabilities, Moodle vulnerabilities, vulnerability scanning, Moodle e-learning platform, security enhancements for Moodle e-learning environment.
Language lv
Year 2022
Date and time of uploading 30.05.2022 14:05:23