Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Bachelor
Title of the study programm Engineering Technology , Mechanics and Mechanical Engineering
Title in original language Gūžas implanta stiprības un ilgizturības analīze.
Title in English Hip implant strenght and fatigue analysis.
Department
Scientific advisor Vladislavs Jevstigņejevs
Reviewer Sahin Altundal
Abstract Pētījuma mērķis ir veikt gūžas implantu protēžu modelēšanu un analīzi skaitliski, izmantojot Solidworks. Apspriesti gūžas protezēšanas operācijas pamati, kad cilvēka organismā bojātais kauls un skrimslis ir aizstāti ar protezēšanas komponentiem. Aplūkotas dažādas protēžu konstrukcijas un to, kādi materiāli ir piemēroti protēzes izgatavošanai. Gūžas implanta protēze tika pētīta, izmantojot SolidWorks simulation. Pētījuma rezultāti tika salīdzināti ar citu pētnieku iegūtajiem rezultātiem. Gūžas implanta protēzes konstrukcija tika optimizēta, izmantojot atbildes virsmas metodi. Darba apjoms ir 60 lpp. teksta, 50 attēli un 35 informācijas avoti.
Keywords Bakalaura darba galvenais mērķis ir veikt pētījumu par gūžas implantu protēžu veiktspēju un veikt gūžas implantu protēžu modelēšanu un analīzi, izmantojot Solidworks.
Keywords in English Main purpose of the Bachelor thesis is to make a study about the performance of hip implant prosthesis and to perform the modelling and analysis of hip implant prosthesis using Solidworks.
Language eng
Year 2022
Date and time of uploading 18.01.2022 16:02:19