Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language "Tiltu ar kustīgu laiduma konstrukciju priekšrocību un trūkumu analīze" ("Gājēju tilta ar koka laidumu konstrukciju izbūve pār Zunda kanālu Ķīpsalā")
Title in English "Analysis of Advantages and Disadvantages of Bridges with Movable Span Construction" ("Construction of a Pedestrian Bridge with a Timber Span over the Zunda Canal in Kipsala")
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Ainārs Paeglītis
Reviewer Verners Straupe, tiltu inženieris, AS "Ceļuprojekts"
Abstract Bakalaura darba nosaukums “Tiltu ar kustīgu laiduma konstrukciju priekšrocību un trūkumu analīze”. Darbā atrodama informācija par tiltiem ar kustīgu laidumu konstrukciju veidiem, to priekšrocībām un trūkumiem. Tiek apskatīts Liepājas Kalpaka tilts ar kustīgo laiduma konstrukciju, tā vēsture un 2007. gadā rekonstruētie elementi. Tiek arī aprakstītas galvenie būvniecības priekšizpētes faktori, kas būtu jāapskata pirms projektēšanas un būvniecības darbu uzsākšanas, lai objektīvi pamatotu darbību un finanšu nepieciešamību. Pēdējā daļā tiek veikta Liepājās Kalpaka tilta ekonomiskā priekšrocību un trūkumu analīze, kur tiek pētītas un salīdzinātas satiksmes dalībnieku patērētā laika izmaksas šķērsojot kanālu pa tiltu un braucot apkārt pa Karostas kanāla apbraucamajiem maršrutiem. Darba rezultāti atspoguļo informāciju par tiltiem ar kustīgu laidumu priekšrocībām un trūkumiem.
Keywords TILTU AR KUSTĪGU LAIDUMA KONSTRUKCIJU PRIEKŠROCĪBU UN TRŪKUMU ANALĪZE (GĀJĒJU TILTA AR KOKA LAIDUMU KONSTRUKCIJU IZBŪVE PĀR ZUNDA KANĀLU ĶĪPSALĀ)
Keywords in English Analysis of advantages and disadvantages of movable bridges (Construction of a Pedestrian Bridge with a Timber Span over the Zunda Canal in Kipsala)
Language lv
Year 2021
Date and time of uploading 18.05.2021 16:46:31