Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Master
Title of the study programm Innovative Solutions in Geomatics
Title in original language Bezpilotu lidaparātu izmantošana mērniecībā
Title in English Use of Drones in Surveying
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Darius Popovas
Reviewer Docents Mārtiņš Reiniks
Abstract Šī darba mērķis ir annalizēt WingtraOne dronu datus, procesus, vienlaikus veidojot DSM - Digital Surface Model, salīdzināt tehnoloģijas un precizitāti ar citiem mērniecības droniem un izcelt priekšrocības. Lai sasniegtu šo mērķi, salīdzinājumā tiks izmantoti citi mērīšanas bezpilota lidaparāti, piemēram, „DJI Phantom 4 RTK” un „eBee X + aeria”. Lai izveidotu modeli, es izmantošu Lasvegasas lidlauka (2018) datus no Wingtra oficiālās tīmekļa lapas un strādāju ar WingtraHub, Pix4d programmatūru, kā arī izmantoju Pix4d mākoni, lai izveidotu to pašu modeli tikai bez papildu rīkiem programmatūrā. Veidojot modeli, tiks aprakstīts katrs solis. Darbs sastāv no: 74 lappusēm (bez pielikumiem), 53 attēliem, 5 tabulām un 29 interneta avotiem.
Keywords uzmērīšana, bezpilota lidaparāts, uzmērot dronu, Wingtra, WingtraOne, VTOL, WingtraHub, Pix4d, Pix4dmapper, Pix4d cloud, mērīšanas precizitāte
Keywords in English surveying, drone, surveying drone, Wingtra, WingtraOne, VTOL, WingtraHub, Pix4d, Pix4dmapper, Pix4d cloud, measuring accuracy.
Language eng
Year 2021
Date and time of uploading 11.01.2021 23:08:57