Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Aviation Transport
Title in original language Tālvadības gaisa kuģa izstrāde loģistikas uzdevumu risināšanai.
Title in English Development of a remotely piloted aircraft for solving logistics problems.
Department
Scientific advisor Māris Hauka
Reviewer V.Feofanovs
Abstract Bakalaura darbā autors atsaucas uz pamatzināšanas izpēti par dronu attīstību loģistikā, kas būs noderīga klientiem un padarīs loģistiku inovatīvu īstermiņā un ilgtermiņā. Pirmkārt, projekta īstenošanai autors analizēja kompāniju Velokerjers, to tarifus un piegādes laiku Rīgā. Otrkārt, autors pēta piegādes iespējs Rīgā. Treškārt, tika veikta mūsdienīga drona izveide ar pasta kārbu, pasta sūtījumiem. Tika izpildīti un pasta stacijas tehniskie rasējumi. Drona prototips ir izveidots no reāliem elementiem tas var veikt visus pasta uzdevumus, kuri apskatīti darbā. Visbeidzot, autors plāno atvērt savu loģistikas uzņēmumu, kura nosaukums ir Delivery Drone (DD), un tika piesaistīts projekta investors (Tulpor Osiyo uzņēmuma). Tā rezultātā visa darba apjoms ir deviņdesmit viens lapaspuses (91 lpp.), kopējais attēlu skaits ir sešdesmit septiņi (67 att..), tabulas ir piecpadsmit (15 tab..), ir divpadsmit formulas (12), ir divdesmit četri literatūras avoti (24), divi no tiem ir grāmatas, citi ir elektroniskie avoti.
Keywords Hexacopter, loģistikas, piegādes drone kompānija, paketes, heksakoptera aprēķins, gaisa telpas, navigācijas, nenosaukts lidaparāts.
Keywords in English Hexacopter, logistic, Delivery drone company, packets, calculation of Hexacopter, air spaces, navigations, Unnamed aerial vehilce.
Language eng
Year 2019
Date and time of uploading 04.06.2019 00:19:02