Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Bachelor
Title of the study programm Management in international business
Title in original language Kā valdība var izmantot institucionālo investoru potenciālu, lai palielinātu iekšzemes kopproduktu, radītu jaunas darbavietas un uzlabotu to infrastruktūras nozari?
Title in English How can Governments Leverage Institutional Investors Potential for Enhancing GDP, Creating Jobs and Improving their Infrastructure Sector?
Department 01B00 Riga Business School
Scientific advisor Jānis Grēviņš
Reviewer A.Jakobsons
Abstract Dokumenta mērķis ir sagādāt noderīgas atziņas par institucionālo investoru investēšanas paradumiem, galvenajiem sektoriem kuros investori ir ieinteresēti, kā arī par soļiem kuri būtu valdībai jāveic lai piesaistītu institucionālos investorus. Izpētes galvenais jautājums ir par to kā valdība var izmantot institucionālo likviditātes kopfondu lai uzlabotu valsts iekšzemes kopproduktu, darba tirgu un infrastruktūtu. Dati pētījumam tika iegūti no intervijām ar institucionālo organizāciju darbiniekiem kā arī no institucionālo investoru aptaujas anketas rezultātiem. Aptaujas rezultāti norāda, ka enerģētikas nozare ir labākā opcija investīcijām. Investīcijas tika izvērtētas pēc diviem kritērijiem - ienākuma no ieguldījumiem un cenas atbilstībai pret vērtību. Institucionālie investori par galveno kritēriju uzskata investīcijas caurskatāmību un riska mazināšanu. Visbeidzot, ilgtermiņa politiskā apņemšanās un stabils politiskais režīms ir svarīgi faktori, kas arī ietekmē institucionālo investoru gala lēmumu pieņemšanu. Dokumentā ir trīs tabulas un izmantotā valoda - angļu. Izmantotie avoti ir akadēmiskie raksti no pēdējiem pieciem gadiem, kā arī sekundāri pārbaudīti avoti.
Keywords institucionālos investorus
Keywords in English Institutional investors, infrastructure, government, GDP
Language lv
Year 2019
Date and time of uploading 22.04.2019 15:27:31