Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Master
Title of the study programm Computerised Control of Electrical Technologies
Title in original language PHES hidroagregātu eļļas spiedieniekārtu sūkņu vadības automātikas shēmas modernizācija
Title in English PHES Hydraulic Unit Oil Pressure Equipment Pump Control Automation Chart Modernization
Department Institute of Industrial Electronics and Electrical Engineering
Scientific advisor A.Šenfelds
Reviewer
Abstract Inženierprojekta tēma ir „Pļaviņu HES hidroagregātu eļļas spiedieniekārtu sūkņu vadības automātikas shēmas modernizācija ”. Inženierprojekta mērķis ir iepazīt Pļaviņu HES uzbūvi, hidroagregātu vadības sistēmu, izpētīt tās darbības principu, un gūt ieskatu iespējai modernizēt esošo eļļas spiediena iekārtu sūkņu vadības shēmu, kas šobrīd ir izveidota ar elektromehāniskajiem relejiem un herkonu slēdžiem, aizstājot tos ar mūsdienīgiem programmējamiem loģiskajiem kontrolieriem. Darbs sastāv no 41 lapaspuses, tas satur 22 attēlus, 1 pielikumu, tajā ir atsauces uz 10 informācijas avotiem.
Keywords Inženierprojekta mērķis ir iepazīt Pļaviņu HES uzbūvi, hidroagregātu vadības sistēmu, izpētīt tās darbības principu, un gūt ieskatu iespējai modernizēt esošo eļļas spiediena iekārtu sūkņu vadības shēmu, kas šobrīd ir izveidota ar elektromehāniskajiem relejiem un herkonu slēdžiem, aizstājot tos ar mūsdienīgiem programmējamiem loģiskajiem kontrolieriem.
Keywords in English The aim of the engineering project is to get acquainted with the design of Plavinas HPP, hydroelectric unit governing system, to study in great detail its operation principle and to get an insight into the possibility of modernizing the existing oil pressure equipment pump control circuitry, which is currently created by electromechanical relays and reed switches, replacing them with modern programmable logic controllers.
Language lv
Year 2018
Date and time of uploading 28.05.2018 13:13:52