Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language “Daudzkritēriju lēmumu pieņemšanas metodes autoceļu projektēšanā” (“Valsts reģionālā autoceļa P37 posma pārbūve”)
Title in English “Multi-criteria Decision-making Methods in Road Design” (“Reconstruction of State Regional Road P37 Section”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Atis Zariņš
Reviewer Oskars Koemecs, valdes loceklis, SIA "Vertex projekti"
Abstract Bakalaura darbs ar inženierprojektu sastāv no divām daļām – bakalaura darba un inženierprojekta daļas. Bakalaura darba tēma ir “Daudzkritēriju lēmumu pieņemšanas metodes autoceļu projektēšanā” un inženiera darba tēma “Valsts reģionālā autoceļa P37 posma pārbūve”. Bakalaura darba mērķis ir izpētīt daudzkritēriju lēmumu pieņemšanas metožu struktūru, pamatprincipus un vispārīgu risināšanas algoritmu, kā arī apzināt, kādu metodes veidu, kurā gadījumā vislabāk pielietot ceļu projektēšanā un cik efektīvu risinājumu var iegūt, pielietojot kādu no mētodēm. Inženierprojekta daļas ietvaros tiek izvērtēts esošais autoceļa stāvoklis, analizēti satiksmes intensitātes dati, veikti ceļa segas konstrukcijas aprēķini, kā arī aprakstīti tehniskie risinājumi, specifikācijas un sastādīti darbu daudzumi ceļa pārbūvei. Bakalaura darbs (ar inženierprojektu) izstrādāts latviešu valodā. Darba kopapjoms 205 lapaspuses, 52 tabulas, 26 attēli, 25 rasējumi. Izstrādājot darbu izmantoti 22 informācijas avoti. Inženierprojekta daļa izstrādāta uz AS „Ceļuprojekts” izsniegtā topogrāfiskā plāna un izsniegtajiem ģeotehniskiem datiem.
Keywords Daudzkritēriju lēmumu pieņemšanas metodes autoceļu projektēšanā
Keywords in English Multi-Criteria Decision Making methods in Road Design
Language lv
Year 2018
Date and time of uploading 25.05.2018 11:02:45