Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language “Infrastruktūras un ielu (krustojumu) caurlaides spēju uzlabošana” (“Maskavas ielas pārbūve no Ķengaraga ielas līdz Rušonu ielai, Rīgā”)
Title in English “Improvement of Infrastructure and Street (Intersection) Throughput “ (“Reconstruction of Maskavas Street Section from Kengaraga Street to Rusona Street in Riga”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor Jānis Bidzāns
Reviewer Oskars Rikmanis, būvdarbu vadītājs, CBF SIA "Binders"
Abstract Darbā aplūkoti dažādi vienlīmeņu un vairāklīmeņu mezglu tipi, kā arī infrastruktūras uzlabošanas pasākumi, kam būtu jāpievērš uzmanība, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu attiecīgai situācijai, kā rezultātā tiktu optimizēta transporta plūsma. Ir apkopota informācija par infrastruktūras un intensitātes stāvokli Latvijā. Izvērtēta gājēju un velosipēdu ietekme uz ielu/krustojumu caurlaides spējām. Veikta aprēķinu analīze dažādu intensitātes noteikšanai, pēc kā ir iespējams noteikt vispārīgos parametrus kādam no standarta risinājumiem. Aplūkotajiem standartrisinājumiem ir doti piemēri no reālām vietām Latvijā. Inženierprojektā tiek izstrādāts projekts ”Maskavas ielas pārbūve no Ķengaraga ielas līdz Rušonu ielai, Rīgā”. Maskavas iela ar tai esošajām divām joslām tiek izmantota tranzīta un vietējai satiksmei. Lielākie, Maskavas ielas, krustojumi ir ar Prūšu ielu un Rūšonu ielu. Kopējais ielas pārbūves garums ir 1330m. Projektētais ātrums 50 km/h, ceļa normālprofils NP33, kur ir paredzēta atsevišķa autobusu josla katrā virzienā.
Keywords Caurlaides spējas
Keywords in English Flow of traffic optimize
Language lv
Year 2018
Date and time of uploading 22.05.2018 12:02:00