Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Master
Title of the study programm Aviation Transport
Title in original language Sintaktisko putu kompozītu cenosfēru ar dabisko saistvielu raksturojums un to pielietojumi.
Title in English Characteristics of syntactic foam composite of cenospheres with natural binders and their applications.
Department
Scientific advisor Dr.sc.ing. V.Lapkovskis
Reviewer Dr.habil.sc.ing. V.Pavelko
Abstract ABSTRAKTS Par iespēju atrast aizvietotājus polimērus izmantoti aviācijas nozarē pētījums. Polimēri ir ļoti dārgi, toksiski, spraiga ražot, kaitīgas apkārtējai videi, kas nav pārstrādājami, uzliesmojošu un smagāki nekā daudziem citiem materiāliem. Šis pētījums ir nodrošināt kompozītmateriālus ar sintaktiskām putu tehnoloģiju, kas sastāv no Cenosfēru un dabas organisko saistvielu. Par polimēriem aizstājējs būtu lēti, nav toksisks, videi draudzīgs, viegli pārstrādājams, nedegoša un gaismas svērto. Būtu arī jāņem vērā, ka šie sintaktisko putu materiālu nedrīkst traucēt mehānismus vai mehāniskās un fiziskās standartus, kas nepieciešami, lai gaisa kuģi, vai aviācijas nozarē. Pētījums un pētniecība ir bijusi uzraudzībā kvalificētu profesoriem un precīza novērtēšana ir bijis un kas ir jādara. Blīvumu, kompresijas izturības rādītāji ir precīzi un pietiekami piemērots šiem sintaktisko putu kompozītu ar Cenosfēru un dabas organiskām saistvielām, lai veiktu vairāk modernu pētniecības un eksperimentēšanu.
Keywords : sintaktisko putu, Cenosfēru, dabas organiskās saistvielas, blīvums, kompresijas testu, polimēri, mikroskopiskā morfoloģija, aviācijas lauka, lidmašīnas, materiālzinātnēs.
Keywords in English syntactic foam, cenospheres, natural organic binders, density, compression test, polymers, microscopic morphology, aviation field, aircrafts, material sciences.
Language eng
Year 2017
Date and time of uploading 08.06.2017 16:10:14