Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Bachelor
Title of the study programm Entrepreneurship and Management
Title in original language Mārketinga darbības plānošana mazumtirdzniecībā
Title in English Marketing activities and planning in retailing
Department 22000 Faculty of Engineering Economics and Management
Scientific advisor Ieva Andersone
Reviewer Deniss Ščeulovs
Abstract Davronova N. Mārketinga darbības plānošana mazumtirdzniecībā: Bakalaura darbs/N. Davronova, Profesors Dr.oec.Ieva Andersone – Rīga: Rīgas Tehniskā universitāte, Inženierekonomikas un vadības fakultāte, Ārzemju studiju departaments, studiju programma “Uzņēmējdarbība un vadīšana” 2017. Bakalaura darbs ir uzrakstīts angļu valodā, tā apjoms ir 68 lapaspuses (neskaitot pielikumus). Tas sevī ietver ievadu, teorētisko daļu, praktisko daļu, secinājumus un bibliogrāfisko sarakstu. Bibliogrāfiskais sarakstā ir 37 informācijas avoti. Analītiskā daļa ietver četras apakšnodaļu veltīta analīzei par jēdzienu mārketinga ēvelēšana, modes mārketinga pirmajā apakšvirsrakstu, jēdzieni mārketinga un mārketinga instrumentus otrajā apakšvirsrakstu un efektivitāti mārketinga aktivitātes un metodes mārketinga pētījumi trešajā un ceturtajā apakšvirsrakstu, modes mārketinga stratēģija un plānošana. Bakalaura darba praktiskajā daļā vairākās apakšnodaļās ir veikta uzņēmuma ZARA darbības analīze, autors ir veicis SVID analīzi, veicis klientu un darbinieku aptaujas, veicis mārketinga pētījumus un novērtējis ieteikto mārketinga aktivitāšu efektivitāti uzņēmumam ZARA. Bakalaura darbs iekļauj sevī 20 attēlus, 5 tabulas un 2 pielikumus
Keywords Mārketinga aktivitāte "Zara"; Modes mārketinga un stratēģijas; mārketinga analīze "Zara"; Modes plānošanas process "Zara".
Keywords in English Marketing activity of the "Zara"; Fashion marketing and strategy; marketing analysis of "Zara"; Fashion planning process of the "Zara".
Language eng
Year 2017
Date and time of uploading 30.05.2017 12:55:18