Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Master
Title of the study programm Computer Systems
Title in original language Datorsistēmu automatizētās testēšanas metodes un rīki
Title in English Methods and tools of Computer system automated testing
Department 12300 Institute of Applied Computer Systems
Scientific advisor Larisa Zaiceva
Reviewer Jānis Eiduks
Abstract Programmatūras testēšana ir nozīmīgs faktors programmatūras kvalitātes mērījumos. Šis jēdziens ir radījis jaunus programmēšanas paņēmienus programmatūtas izstrādē. Šim nolūkam ir radītas jaunas metodes un rīki. Programmatūras izstrādes tehnoloģijas attīstas, līdz ar to ir nepieciešamas labākas un efektīvākas testēšanas metodes un rīki, lai radītu programmatūru, lai novērtētu programmatūru un, lai tā atbilstu programmatūras testēšanas standartiem. Lai paaugstinātu programmatūras testēšanas procesu efektivitāti, tiek apskatīta testu automatizācija. Maģistra disertācijas mērķis ir saprast dažādas esošas automatizācijas testu struktūras un pieejamos rīkus, lai izvēlētos noteiktas rīku kopas, kuras ir savstarpēji savietojamas viena ar otru, paaugstinot testēšanu un tās procesus. Tika izraudzīti dažādi veidu automatizācijas rīki, balstoties uz klasifikācijas kritērijiem. Rīki tika novērtēti balstoties uz izveidotajiem novērtēšanas kritērijiem, lai iegūtu noteiktu rīku kopu. Izraudzītā rīku kopa var tikt izmantota, lai paaugstinātu automatizācijas testu kvalitāti kā arī, lai pārvaldītu brīvroku testus. Maģistra darbs sastāv no 97 lapām, 39 attēliem, 24 tabulām un 49 atsaucēm.
Keywords PROGRAMMATŪRAS TESTĒŠANA, AUTOMATIZĒTĀ TESTĒŠANA, AUTOMATIZĀCIJAS TESTU STRUKTŪRA, AUTOMATIZĀCIJAS TESTU RĪKI, RĪKU NOVĒRTĒJUMS, RĪKU IEVIEŠANA.
Keywords in English SOFTWARE TESTING, AUTOMATED TESTING, AUTOMATION TESTING FRAMEWORKS, AUTOMATION TESTING TOOLS, TOOLS EVALUATION, TOOLS IMPLEMENTATION.
Language eng
Year 2017
Date and time of uploading 25.05.2017 19:29:25