Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Bachelor
Title of the study programm Management in international business
Title in original language Efektīvas komunikācijas snieguma radītāju ietekme reorganizācijas rezultātā. Plānotā galvenā vadītāja nomaiņa uzņēmumā “X” situācijas analīze
Title in English The Impact of Effective Communication on Performance Indicators as a Result of Organizational Change. Case Study: The Planned Replacement of a Key Manager in the Company "X"
Department 01B00 Riga Business School
Scientific advisor J.Grēviņš, J.Bancrof, L.Kristberga
Reviewer C.Rivera
Abstract Efektīvas komunikācijas tiek uzskatītas par galveno instrumentu, kas padara pārmaiņu procesu efektīvāku, un palielina kopējo uzņēmuma efektivitāti. Šajā pētījumā ir izpētīta effektīvas kommunikācijas ietekme uz galveno darbības rādītāju (KPI) Uzņēmuma "X" ietvaros, kā arī tās ietekme uz darbinieku apmierinātību un vispārējo pārmaiņu procesu. Pētījumi ir balstīti uz sekundāro datu analīzi un autora pasūtītām aptaujām par darbinieku apmierinātību. Komunikācijas metodes, kas ir izmantotas Uzņēmumā "X", piemēram organizācijas vīziju apspriešana un mērķi pirms pārmaiņām, atgriezenisko saišu un palīgspēku nodrošināšana pārmaiņu laikā, kā arī atbilstošas pārvaldības sistēmas pieņemšana, šķiet īpaši efektīvi. Tas nozīmē, ka citi uzņēmumi , citās nozarēs varētu gūt labumu no šīs pieejas, piemēram tās kuru izmantoja Uzņēmums "X". Bakalaura darbs ir rakstīts angļu valodā. Tas sastāv no 43 lapām, 7 grafikiem, 7 tabulām un 3 pielikumiem.
Keywords pārmaiņu vadība, organizācijas pārmaiņas, organizāciju komunikācija, darbības rezultāti, galvenie darbības rādītāji.
Keywords in English change management, organizational communication, performance, key performance indicators, organizational change.
Language eng
Year 2017
Date and time of uploading 31.03.2017 23:28:39