Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Civil Engineering
Title in original language "Daudzdzīvokļu ēkas "Bundulīši" pārbūve"
Title in English "Reconstruction of apartament building Bundulisi"
Department 24000 Faculty of Civil Engineering
Scientific advisor Mārtiņš Vilnītis
Reviewer Uldis Lencis
Abstract Diplomprojekts izstrādāts Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības Inženierzinātľu fakultātes Būvražošanas institūtā. Tas uzrakstīts latviešu valodā uz 156 lapaspusēm, satur 37 attēlus, 49 tabulas un 38 atsauces uz literatūras avotiem. Inženierprojekta grafiskā daļa sastāv no 10 A1 lapām. Diplomprojekts sastāv no pētnieciskās daļas ar tēmu „Mūra konstrukciju projektēšanas standartu izpēte‖ un no inženierprojekta daļas ar tēmu „Daudzdzīvokļu ēkas „Bundulīši‖ pārbūve.‖ Darba pētnieciskās daļas mērķis bija veikt mūra konstrukciju projektēšanas standartu izpēti un veikt kontrolaprēķinu pēc trīs dažādu valstu spēkā esošajiem standartu kopumiem. Pētnieciskās daļas izstrādes metode: analogas mūra konstrukcijas projektēšana trīs dažādās vietās (Latvija, Jaunzēlande, ASV) pēc atbilstoši lokācijas vietai spēkā esošajiem mūra konstrukcijas projektēšanas standartiem. Inženierprojekta daļā veikts galveno nesošo konstrukciju – silikātā pilnķieģeļu mūra sienas, sijveida monolītās dzelzsbetona plātnes un dzelzsbetona lentveida pamatu aprēķins. Izstrādāta būvdarbu organizācija, būvdarbu kalendārais plāns un tehnoloģijas daļa, kā arī veikts vides un darba aizsardzības pasākumu apraksts.
Keywords IBC 2015, NZS 4230:4230, LVS EN 1996, vertikālas mūra konstrukcijas, stiegrotas mūra konstrukcijas, seismiskās iedarbes uz mūra konstrukcijām.
Keywords in English IBC 2015, NZS 4230:4230, LVS EN 1996, vertical masonry constructions, reinforced masonry, seismic actions applied to masonry
Language lv
Year 2017
Date and time of uploading 24.01.2017 07:31:31