Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „ Akustisko marķējumu izmantošanas iespēju analīze Latvijā” („Autoceļa P37 Madona - Gulbene posma pārbūve”)
Title in English „ Possibility Analysis of Using Acousting Road Markings in Latvia” („Reconstruction of Road P37 Madona_Gulbene Section”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor J.Smirnovs
Reviewer A.Zariņš, prof.
Abstract ANOTĀCIJA Bakalaura darba tēma ir ‘’AKUSTISKO MARĶĒJUMU IZMANTOŠANAS IESPĒJU ANALĪZE LATVIJĀ’’. Apzinot ceļu satiksmes negadījumu aprises un raksturu, kā arī ievērtējot drošības uzlabojumu iespējamību ar efektīviem energo ekanomiskiem paņēmieniem nolēmu izpētīt akustisko marķējumu izmantošanas iespējas Latvijā un uzskatu to par vitāli svarīgu. Akustisko marķējumu izmantošanas iespēju analīzei veicu sekojošas darbības 1)Literatūras apkopojums par akustiskajiem marķējumiem un tās analīze 2)Statistikas datu un ietekmes uz satiksmes drošību analīze kā arī pozitīvo un negatīvo foktoru izvērtēšana. 3)Latvijā izveidoto akustisko marķējumu projektu izpēte. Inženierprojekta tēma ir VALSTS REĢIONĀLĀ AUTOCEĻA P37 PĻAVIŅAS – MADONA- GULBENE (NO 87,2 LĪDZ 90,4 KM). Objekta rekonstrukcija inženierprojektam P37 autoceļš “Pļaviņas—Madona—Madona no 87,2 līdz 90,4 km” atrodas Gulbenes novadā, Daukstu pagastā. Pamatojoties uz RTU sniegto inženierprojekta uzdevumu. P37 autoceļš “Pļaviņas—Madona—Madona no 87,2 līdz 90,4 km” ir reģionālais Latvijas autoceļš, kas savieno autoceļu A6 pie Pļaviņām caur Madonu ar Gulbeni. Ceļa garums ir 91,4 km, tas visā garumā klāts ar asfaltbetona segumu un šķērso Pļaviņu, Madonas, Cesvaines un Gulbenes novadus. Rekonstruējamā ceļa posmā nepieciešams nodrošināt perspektīvajai satiksmes intensitātei un sastāvam atbilstošu segas nestspējas un satiksmes drošības līmeni un autobraucēju komfortu, optimizēt ceļa uzturēšanu ziemā un pavasarī. Darbs satur 147 lpp. 30 tabulas, 55 attēlu, 21 rasējumu un 53 literatūras avotus.
Keywords AKUSTISKO MARĶĒJUMU IZMANTOŠANAS IESPĒJU ANALĪZE LATVIJĀ ; VALSTS REĢIONĀLĀ AUTOCEĻA P37 PĻAVIŅAS – MADONA- GULBENE posma rekonstrukcija(NO 87,2 LĪDZ 90,4 KM)
Keywords in English RUMBLE STRIPE OPPORTUNITY ANALYSIS IN LATVIA; Latvian state regional road P37 PĻAVIŅAS - MADONA- GULBENE reconstruction (FROM 87.2 TO 90.4 KM).
Language lv
Year 2017
Date and time of uploading 03.01.2017 15:54:46