Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Entrepreneurship and Management
Title in original language "Finanšu pakalpojumu uzņēmuma kreditēšanas procesa pilnveidošanas projekts mazos un vidējos uzņēmumos"
Title in English "Project on Improvement of Financial Services Company Crediting Process at Small and Medium-Size Companies"
Department 22000 Faculty of Engineering Economics and Management
Scientific advisor Ciemleja Guna
Reviewer Kamols Uldis, docents (prakt.), Mg.oec.
Abstract Priede Ģ. Finanšu pakalpojumu uzņēmuma kreditēšanas procesa pilnveidošanas projekts mazos un vidējos uzņēmumos: diplomprojekts/Zinātniskais vadītājs dr.oec. Guna Ciemleja. – Rīga: Rīgas Tehniskā Universitāte, Inženierekonomikas un vadības fakultāte, Inovāciju un uzņēmējdarbības vadības katedra, profesionāla bakalaura programma “Uzņēmējdarbība un vadīšana”, 2016.- 77 lapas, 13 attēli, 26 tabulas, 12 vienādojumi un 3 pielikumi. Darbā izpētīts mazo un vidējo uzņēmumu finansēšanas process finanšu pakalpojumu uzņēmumā un izvirzīti priekšlikumi procesa uzlabošanai. Lai sasniegtu šo mērķi autors apskatījis finansēšanas situāciju mazo un vidējo uzņēmumu (turpmāk tekstā – MVU) vidē un finanšu sektorā kopumā, kā arī analizējis šo procesu darbā aprakstītajā uzņēmumā un veicis finanšu jomas ekspertu anketēšanu. Pētītā jautājuma aktualitāte balstīta uz Eiropas Savienības un Ekonomikas ministrijas centieniem attīstīt mazos un vidējos uzņēmumus kā nozīmīgus ekonomiskās attīstības veicinātājus, bet finanšu pakalpojumu uzņēmumu finansējuma nepieejamība var kavēt šo uzņēmumu attīstību.
Keywords MVU, kreditēšana, šķēršļi, uzlabojumi.
Keywords in English SME`s, financing, issues, improvements.
Language lv
Year 2016
Date and time of uploading 19.12.2016 11:22:52