Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Master
Title of the study programm Economics
Title in original language “Nekustamā īpašuma tirgus attīstība Latvijā”
Title in English "Development of Real Estate Market in Latvia"
Department 22000 Faculty of Engineering Economics and Management
Scientific advisor Asoc. prof. T. Survilo
Reviewer Asoc.prof. L. Krilovs
Abstract Maģistra darba „Nekustamā īpašuma tirgus attīstība Latvijā” mērķis ir analizēt Latvijas nekustamos īpašumus, tā tirgu ietekmējošos faktorus un problēmas; izpētīt, kādā attīstības fāzē ir nekustamā īpašuma tirgus Latvijā, un izstrādāt iespējamās prognozes nekustamā īpašuma attīstības tendencēm Latvijā. Maģistra darbā ir 72 lapas, 6 tabulas, 23 attēli. Darbā izmantoti 26 literatūras avoti. Darbs sastāv no 3 nodaļām. Darba teorētiskajā daļā tiek izskatīts nekustamā īpašuma tirgus, tā jēdzieni, cikli, analīzes metodika. Analītiskajā daļā tiek analizēta Latvijas ekonomiskā situācija un situācija komercplatību tirgū, kā arī tirgu ietekmējošie faktori, salīdzināts Rīgas komercplatību segments ar Viļņas un Tallinas esošo situāciju. Zinātniski praktiskajā nodaļā ir izstrādāta Latvijas nekustamā īpašuma tirgus attīstības prognoze.
Keywords Nekustamais īpašums, tirgus analīze, investīcijas, komercplatība, Baltijas valstu galvaspilsētas, attīstības prognoze.
Keywords in English Real Estate, Market Analysis, Investments, Commercial real estate, Baltic capitals, Development forecasts.
Language lv
Year 2016
Date and time of uploading 19.05.2016 00:24:19