Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Ceļu satiksmes sastrēgumu veidošanās cēloņu analīze” („Pārbūves būvprojekta izstrāde pašvaldības autoceļam posmā starp autoceļiem V416 un V410”)
Title in English „Analysis of Traffic Jam Formation Causes” („Development of Reconstruction Project of Road Section between Roads V416 and V410”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor J.Smirnovs
Reviewer Z.Lazda
Abstract Bakalaura darba tēma: “Ceļu satiksmes sastrēgumu veidošanās cēloņu analīze”. Ceļu satiksmes sastrēgumi ir aktuāla problēma vietās ar lielu automašīnu daudzumu. Bakalaura darba ietvaros, izmantojot literatūras avotus, tiek apkopoti ceļu satiksmes sastrēgumu veidošanās cēloņi un tiek aprakstīti iespējamie to novēršanas veidi. Darbā tiek pētīts Daugavgrīvas ielas, Buļļu ielas un Pulka ielas krustojums un piedāvāti risinājumi satiksmes kvalitātes uzlabošanai šajā krustojumā. Kā arī pētīta rindu veidošanās uz Vietalvas ielas un Piedrujas ielas un aprakstīti risinājumi šo rindu veidošanās samazināšanai. Inženierprojektā ir izstrādāts pašvaldības autoceļa posma starp autoceļu V416 un V410 pārbūves būvprojekts, kurā paredzēts esošo grants seguma ceļu pārbūvēt par asfaltētu ceļu, uzlabojot tā plāna un garenprofila līkņu atbilstību LVS 190-1 standartam. Darba kopējais apjoms ir 139 lapas, kurās ietilpst 19 tabulas, 15 attēli, 14 rasējumi un 1 pielikums, izmantoti 34 literatūras avoti.
Keywords sastrēgums rinda pārbūve režģslēgs
Keywords in English traffic congestion queueing reconstruction gridlock
Language lv
Year 2015
Date and time of uploading 09.01.2016 12:34:05