Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Valkas un Valgas pilsētas plānojuma ietekme uz satiksmes plūsmām” („Valkas apvedceļa rekonstrukcija no Purva ielas līdz Burtnieku ielai”)
Title in English „ Impact of Valka and Valga Urban Planning on Traffic Flows” („Reconstruction of Valka Bypass Section from Purva Street to Burtnieku Street”)
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor J.Smirnovs
Reviewer J.Bidzāns
Abstract Darba tēma ir “Valkas un Valgas pilsētu plānojuma ietekme uz satiksmes plūsmām”. Pilsētu plānojums ietekmē satiksmes dalībnieku ceļu izvēli galamērķa sasniegšanai. Ne visi pilsētu ielu plānojumi darbojas efektīvi jebkurai pilsētai. Vairākiem autovadītājiem izvēloties vienu un to pašu maršrutu, veidojas lielākas un mazākas satiksmes plūsmas. Noslēdzot kādu ielu vai tās daļu, satiksmes plūsmas apvienojas veidojot lielāku satiksmes intensitāti gan uz ielas, gan mezglos. Bakalaura darba mērķis ir analizēt katras pilsētas plānojuma ietekmi uz satiksmes plūsmām. Šī mērķa sasniegšanai ir izpētītas Valkas un Valgas galvenās satiksmes plūsmas un savā starpā salīdzināti abu pilsētu plānojumi. Inženierprojekta tēma ir “Valkas apvedceļa rekonstrukcija no Purva ielas līdz Burtnieku ielai”. Inženierprojekta mērķis ir uzlabot satiksmes ērtības līmeni, jo asfalta segums vietām ir novecojis. Darbs satur 127 lpp., 38 attēlus, 31 tabulu, 25 rasējumus un 15 literatūras avotus.
Keywords Pilsētas ielu plānojums, satiksmes plūsmas, apvedceļa rekonstrukcija
Keywords in English Urban planning, traffic flows, Bypass reconstruction
Language lv
Year 2015
Date and time of uploading 06.01.2016 11:04:03