Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Master
Title of the study programm Electrical and Power Engineering
Title in original language "Asinhrona vilces dzinēja parametru noteikšana, izmantojot "klasisko asinhrono mašīnu teoriju" un galīgo elementu metodi"
Title in English "Asynchronous traction motors parameters determination using "classic asynchronous machine theory" and finite element method"
Department 11200 Institute of Power Engineering
Scientific advisor Aleksandrs Mesņajevs
Reviewer
Abstract Maģistra darba tēma ir „Asinhrona vilces dzinēja parametru noteikšana, izmantojot "klasisko asinhrono mašīnu teoriju" un galīgo elementu metodi”, tā autors ir Anatolijs Bižāns. Darbs ir izstrādāts Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Enerģētikas institūta Elektrisko mašīnu un aparātu katedrā studiju programmas „Enerģētika un elektrotehnika” ietvaros. Darbs ir veltīts asinhrona vilces dzinēja parametru noteikšanai, izmantojot "klasisko asinhrono mašīnu teoriju" un galīgo elementu metodi. Darba mērķis ir uzprojektēt asinhrono vilces dzinēju, veikt matemātisko modelēšanu ar galīgo elementu metodi un noskaidrot dažādu rotoru konstrukciju, ar dažādu rievu daudzumu rotorā, ietekmi uz elektriskas mašīnas griezes momenta vērtību. Izanalizēt CAD (Computer-Aided Design) sistēmu perspektīvas un to piedāvājumu no CAD sistēmu izstrādātājiem.
Keywords Vilces diznejs, QuickField, CAD, Solidworks, Flux 3D
Keywords in English Traction motor, QuickField, CAD, Solidworks, Flux 3D
Language lv
Year 2015
Date and time of uploading 01.09.2015 02:35:53