Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Civil Engineering
Title in original language "Pašblīvējošo betona maisījuma ar pārstrādāto betona pildvielu izstrāde"; diplomprojekts "Četrstāvu dzīvojamā māja"
Title in English "Design of Self-Compacting Concrete with Recyeled Concrete Aggregates "; Diploma Project "Four-Story Apartament House"
Department 02063 External and Part-Time Studies Department
Scientific advisor P.Kara
Reviewer
Abstract Diplomprojekts sastāv no pētnieciskās daļas, kuras tēma ir “Pablīvējošo betona maisījuma ar pārstrādāto betona pildvielu izstrāde” un no inženierprojekta ar tēmu “Četru stāvu dzīvojamā māja Plūmju ielā 3, Kocēnos”. Pētnieciskā daļā ir veikts pētījums par parstrādāto betona šķembu pielietojumu pašblīvējoša betona izstrādē. Ir izpētīta ietekme uz betona mehāniskajām īpašībām, daļēji aizstājot dabīgas pildvielas ar otrreizēji pārstrādāto betonu pildvielām betona maisījumos. Pārstrādātas betona pildvielas tika iegūtas, sasmalcinot vecos betona paraugus, kas tika saglabāti kā atkritumi pēc mehāniskās īpašības noteikšanas. Inženierprojekta daļā tika projektēta četru stāvu dzīvojamā māja Plūmju ielā 3, Kocēnos. Par ēkas galvenajiem elementiem izvēlētas dzelzsbetona paneļi, mūra un koka konstrukcijas. Projektā ir raksturota ēkas arhitektūra, teritorijas labiekārtojums, būvei izvirzāmās funkcionālās un drošības prasības, kā arī pasākumi drošības nodrošināšanai gan būvniecības, gan būves ekspluatācijas laikā. Projektā tika veikti kontrolaprēķini un dimensionēšana šādiem elementiem: 1) koka grīdas projektēšana, 2) pamata pēdas izmēra noteikšana, pamata nestspējas un sēšanās aprēķins, 3) mūra sienas aprēķins. Ir izstrādāta būvdarbu tehnoloģijas daļa, kurā raksturota darbu organizācija un veikti būvdarbu veikšanai nepieciešamie aprēķini. Kā atsevišķas daļas projektā ir izvirzītas objekta ekonomisko rādītāju izvērtēšana un vides aizsardzības prasību apkopojums attiecīgajam objektam. Diplomprojekta sējumā ir 134 lapas, 32 tabulas un 32 attēli, 54 bibliogrāfijas avoti. Inženierprojekta grafiskā daļa ir izstrādāta uz 10 A1 izmēra lapām.
Keywords Pašblīvējošo betona maisījuma ar pārstrādāto betona pildvielu izstrāde
Keywords in English Design of Self-Compacting Concrete with Recyeled Concrete Aggregates
Language lv
Year 2015
Date and time of uploading 16.06.2015 09:39:08