Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Computerised Control of Electrical Technologies
Title in original language "Vieglās automašīnas garāžas adaptīvās drošības sistēmas izstrāde ar mikrokontrollera vadību".
Title in English "Development of microcontroller- based adaptive safety control system of car’s garage".
Department 11000 Faculty of Power and Electrical Engineering
Scientific advisor Mihails Gorobecs
Reviewer Igors Utešovs
Abstract Vieglās automašīnas garāžas adaptīvās drošības sistēmas modelis ar mikrokontrollera vadību apvieno apsardzes un ugunsdrošības galvenās funkcijas. Tas nodrošina nepārtrauktu komunikāciju ar lietotāju ar SMS palīdzību. Sistēma adaptējas saules ciklam, pēc kura ārējā kustības sensora kustības daudzuma robeža pielāgojas iepriekšējās dienas vai nakts laikā uzskaitītajam vidējam daudzumam stundā. Kombinācijā ar ultraskaņas sensoru tiek prognozēti iespējamie ielaušanās draudi. Ielaušanās gadījumā nostrādā magnētiskais kontakts un iekšējais kustības sensors, vai arī ugunsgrēka gadījumā nostrādā liesmu sensori. Abos šajos gadījumos tiek ieslēgta trauksme un nosūtīts brīdinājums lietotājam. Papildus iespējams pieprasīt garāžas vai āra temperatūras un mitruma līmeņa datus, kā arī datus par kustības daudzumu. Noteiktā (iespējams izmainīt) diennakts periodā sistēma sūta automātiskos ziņojumus. Darba kopējais apjoms 93 lpp., ar 35 attēliem, 4 tabulām, 59 informācijas avotiem, 4 pielikumiem un 3 rasējumiem A1 formātā.
Keywords Drošība, adaptīva sistēma, mikrokontrollers, sensori, Arduino, GSM modulis, LED lenta, SMS, garāža, lietotājs, brīdinājums, ziņojums, saules cikls.
Keywords in English Safety, adaptive system, microcontrollers, sensors, Arduino, GSM module, LED strip, SMS, garage, user, warning, message, cycle of the Sun.
Language lv
Year 2015
Date and time of uploading 21.05.2015 14:51:45