Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Civil Engineering
Title in original language "Slēgtu cauruļprofila tērauda kopņu optimizācija"; diplomprojekts "Autocentrs Daugavpils rajonā"
Title in English "Optimization of Closed Turbular Steel Girders"; Diploma Project "Automobile Centre in Daugavpils Area"
Department 02063 External and Part-Time Studies Department
Scientific advisor A.Korjakins
Reviewer D.Serdjuks
Abstract Diplomprojekts satur divās daļas - pētnieciska darba daļa un inženierprojekta darba daļa. Pētnieciskajā daļā apskatīti dažādā veida tērauda kopnēs, to konstrukcija un tehniskie risinājumi, pielietojums. Tiek apstatīti aprēķinu pieņēmumi un veikti aprēķini segmentveida un mēnesveida tērauda kopnēm ar garumu 24 m. Katram kopnes tipam veikti 9 eksperimenti, kā mainīgie faktori pieņemti - kopnes augstums (3, 4, 5 m) un solis (4, 5, 6 m). Optimizējošais parametrs - kopnes izmaksas. Inženierprojekta daļā tiek izstrādāts autocentrs vieglu automobiļu un maza komertransporta tehniskai apkopēj un remontam, kā arī rezerves daļu noliktava un veikals. Autocentra plānotā atrašnas vieta - Daugavpils rajons, Lociķi. Ēkai aprēķināti galvenie nesošie būvelementi (pamati, kolonnas, jumta konstrukcijas). Apraksta daļā doti būvorganizācijas un būvtehnoloģijas risinājumi, kā arī aprakstītas vides un darba aizsardzības prasības. Papildus izstrādātas arī objekta lokālās tāmes un koptāme, kalendārais grafiks un būvniecības rasējumi. Diplomprojekta kopējais apjoms - 170 lpp., izstrādāti 8 rasējumi, teksta daļa satur 42 attēli, 34 tabulas un 35 literatūras avoti.
Keywords Slēgtu cauruļprofila tērauda kopņu optimizācija. Autocentrs Daugavpils rajonā
Keywords in English Optimization of Closed Turbular Steel Girders. Automobile Centre in Daugavpils Area
Language lv
Year 2015
Date and time of uploading 19.01.2015 20:48:50