Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Bachelor
Title of the study programm Electrical and Power Engineering
Title in original language "Mazjaudas reaktīvā ventiļdzinēja magnētvada optimālo ģeometrisko parametru noteikšana izmantojot datormodelēšanas kompleksu QUICKFIELD"
Title in English "The Switched Reluctance Motor Magnetic Circuit Optimal Geometrical Parameter Estimation using QUICKFIELD Computer Modeling Software Complex"
Author Raimonds Ritums
Department 11000 Faculty of Power and Electrical Engineering
Scientific advisor E.Kamoliņš
Reviewer
Abstract Bakalaura darbā ir aplūkoti reaktīvie ventiļdzinēji, to uzbūve, darbības princips un veikta magnētvada optimālo ģeometrisko parametru noteikšana izmantojot datormodelēšnas kompleksu QuickField. Darbā tiek aprakstīta bezkontaktu elektrisko mašīnu nepieciešamība, reaktīvo ventiļdzinēju priekšrocības un trūkumi, to uzbūves un darbības īpatnības. Kā arī tiek apskatīti reaktīvo ventiļdzinēju iespējamie optimizācijas risinājumi. Praktiskajā daļā tiek veikta reaktīvā ventiļdzinēja magnētvada optimālo ģeometrisko parametru noteikšana, datormodelēšana un magnētiskās ķēdes analīze. Darba kopējais apjoms ir 51 lappuses. Tas satur 31 attēlu un tajā ir atsauces uz 12 informācijas avotiem.
Keywords reaktīvie ventiļdzinēji
Keywords in English synchronous reluctance machines
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 30.05.2014 09:10:23