Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transport Systems Engineering
Title in original language Kravu pārstrādes loģistikas noliktavas projektēšanas ar mērķi paaugstināt transporta kompānijas darbības efektivitāti.
Title in English Designing a Cargo Processing Warehouse with the Aim to Increase the Operating Efficiency of a Transport Company.
Author Elmārs Pavlovskis
Department 15E00 Aeronautikas institūts
Scientific advisor Yevhen Harbuz
Reviewer Aleksandrs Urbahs
Abstract Bakalaura darba tēma „Kravu pārstrādes loģistikas noliktavas projektēšana ar mērķi paaugstināt transporta kompānijas darbības efektivitāti”. Darba autors Elmārs Pavlovskis, darba vadītājs Ms. Sc. Ing., zin. as.Yevhen Harbuz. Darbā tiek apskatīta loģistikas loma transporta uzņēmu attīstībā, kā arī transporta un uzglabāšanas nozares, to darbība, funkcijas un veidi. Bakalaura darba ietvaros tiek analizētas transporta uzņēmuma SIA „Next cargo” struktūra, darbība, finanšu rādītāji, veikta to analīze un piedāvātas attīstības iespējas. Tiek veikts noliktavas izveides teorētiskais aprēķins. Rezultātā, ņemot vērā veiktos aprēķinus un analizējot uzņēmuma darbību, tiek piedāvāts risinājums uzņēmuma darbības attīstībai – izveidot savu kravu pārstrādes loģistikas noliktavu ar mērķi paaugstināt uzņēmuma SIA „Next cargo” darbības efektivitāti, jo no pakalpojumu saņemšanas drošuma viedokļa, preces īpašniekam visērtākais veids ir iegādāties pašu transportu un radīt savu noliktavu. Darbs sastāv no 65 lappusēm, 19 attēliem, 9 tabulām, 28 formulām, 17 izmantotajiem literatūras un citiem informācijas avotiem.
Keywords Kravu pārstrādes loģistikas noliktavas projektēšana ar mērķi paaugstināt transporta kompānijas darbī
Keywords in English Designing a Cargo Processing Warehouse with the Aim to Increase the Operating Efficiency of a Transp
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 29.05.2014 09:20:54