Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Netiešā tipa (2D un 3D) būvmehānismu sekošanas sistēmu pielietošana ceļu būvdarbos” ("Braslas ielas rekonstrukcija posmā no Madonas ielas līdz Purvciema ielai Rīgā")
Title in English "Application of Indirect Type (2D and 3D) Construction Machinery Tracing System in Road Construction"("Reconstruction of Braslas Street Section from Madonas Street to Purvciema Street in Riga")
Author Andis Šarkovskis
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor B.Jeļisejevs
Reviewer doc. M.Zemītis
Abstract Bakalaura darba nosaukums ir „Netiešā tipa (2D un 3D) būvmehānismu sekošanas sistēmu pielietošana ceļu būvdarbos”. Darba mērķis ir veikt 2D un 3D būvmehānismu sekošanas sistēmu pielietojuma izpēti un pamatotību ceļu būvdarbos, analizēt sistēmu darbības principus un efektivitāti salīdzinot ar klasisko metodi. Darba ietvaros veikta sistēmu darbības principu izpēte, sistēmu veidu savstarpēja salīdzināšana efektivitātē pielietojot ceļu būvdarbos. Apskatīta Latvijas un citu valstu pieredze un attīstības tendences sistēmu pielietošanā autoceļu būvdarbos. Inženierprojekta tēmas nosaukums ir ‘Braslas ielas rekonstrukcija posmā no Madonas ielas līdz Purvciema iela Rīgā”. Izstrādāti trīs galvenie trases plāna varianti. Inženierprojekts paredz Braslas ielas rekonstrukciju ar tai piegulošajām gājēju ietvēm un stāvlaukumu, kā arī krustojuma rekonstrukciju ar Vējavas un Kalsnavas ielām, kā arī satiksmes drošības uzlabošanu Braslas ielas krustojumos ar Madonas un Purvciema ielām. Projektā ietverti arī perspektīvie autobusu pieturvietu izvietojuma varianti. Darba kopējais apjoms ir 236 lapas puses, kurās ietverti 58 attēli, 24 tabulas, 40 rasējumi un 1 pielikums 26 lapas pušu apjomā. Darbā izmantoti 54 literatūras avoti.
Keywords braslas iela, vejavas iela, kalsnavas iela, mašīnkontrole, būvmehānismu sekošanas sistēmas, sekošana
Keywords in English braslas street, machine control, machine guidence
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 15.05.2014 19:17:54