Graduate papers
  
Description of the graduate paper
Form of studies Professional Bachelor
Title of the study programm Transportation Engineering
Title in original language „Kvalitātes kontroles metodes tiltu būvuzraudzībā” („Bērzes ielas rekonstrukcija no Lauku ielas līdz Brīvības ielai Dobelē”)
Title in English „Quality Control Methods in Bridge Construction Supervision” („Reconstruction of Berzes Street Section from Lauku Stree to Brivibas Street in Dobele”
Author Oļģerts Zaremba
Department 24100 Institute of Transport Infrastructure Engineering
Scientific advisor A.Paeglītis
Reviewer lekt. V.Straupe
Abstract ANOTĀCIJA Bakalaura darba Kvalitātes kontroles metodes tiltu būvuzraudzībā mērķis ir izpētīt kvalitātes kontroles metodes tiltu būvuzraudzībā. Uzbūvētu tiltu kvalitāte ir atkarīga no katra būvprojekta posma, ieskaitot būvuzraudzību. Latvijā nepieciešami kvalificēti būvuzraugi un inženierkonsultanti, kuri augstā līmenī pārzinātu būvniecības procesus. Tiltu būvuzraugs darba uzdevumu izpildē sadarbojas ar būvdarbu pasūtītāju un būvuzņēmēju pārstāvjiem un atbild par būvdarbu izpildes dokumentācijas kārtošanu un apriti. Inženierprojekta Bērzes ielas rekonstrukcija no Lauku ielas līdz Brīvības ielai Dobelēdaļa sastāv no aprakstošās daļas un rasējumiem. Inženierprojektā piedāvāti rekonstrukcijas risinājumi Bērzes ielas posmam no Lauku ielas līdz Brīvības ielai Dobeles pilsētā. Projekta ietvaros paredzēts veikt posma pilnu rekonstrukciju 1066 m garumā. Rekonstrukcijas projektā piedāvātie risinājumi paredz uzlabot satiksmes drošības un kvalitātes līmeni gan autovadītājiem, gan gājējiem. Iela kļūs vizuāli estētiskāka, pievilcīgāka un sakārtota. Darba apjoms ir 131 lapas, 69 attēli, 18 tabulas, 13 rasējumi un 28 literatūras avoti.
Keywords Tiltu būvuzraudzība
Keywords in English Bridge Construction Supervision
Language lv
Year 2014
Date and time of uploading 15.05.2014 15:59:45