Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Gruntsūdens atsūknēšanas paņēmieni būvbedrē un to efektivitātes analīze” („Tērbatas ielas rekonstrukcija Jūrmalā”)
Nosaukums angļu valodā „Ground Water Pumping Methods of Foundation Ditch and Their Efficiency Analysis” („Reconstruction of Terbatas Street in Jurmala”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Lekt. A.Paeglītis
Recenzents
Anotācija Darbā apskatīti gruntsūdeņu atsūknēšanas paņēmieni no būvbedres un tās pieguļošās teritorijas. Dots katras zināmas metodes apraksts. Apskatītas metožu priekšrocības un attiecīgi trūkumi. Dažos gadījumos dota bedres nosusināšanas aprēķina metodika, kā arī veikts būvbedres nosusināšanas aprēķins vienai metodei. Bāzējoties uz iegūtajiem rezultātiem un zināmajām pielietošanas jomām, veikta metožu efektivitātes analīze. Inženierprojektā dots Tērbatas ielas Jūrmalā rekonstrukcijas projekts. Projekts ietver pilnu ceļa segas un seguma rekonstrukciju, kā arī projektā ir paredzēta ceļu satiksmes organizācijas uzlabošana un gājēju drošības iespēju uzlabošana, kā arī tuvējo dzīvojamo māju infrastruktūras būtiska uzlabošana (jo paredzētas visas inženiertehniskās komunikācijas, kuru šīm mājām pašlaik nav). Darba apjoms 88 lapas, 20 attēli, 6 tabulas, 10 rasējumi, 3 fotogrāfijas un 30 literatūras avotu nosaukumi.
Atslēgas vārdi Gruntsūdens; būvbedre; Tērbatas iela
Atslēgas vārdi angļu valodā Groundwater; excavation
Valoda lv
Gads 2011
Darba augšupielādes datums un laiks 18.04.2011 11:03:22