Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Redzamības attāluma ietekme uz satiksmes drošību” („Kalvenes ciemata Skolas ielas rekonstrukcija Aizputes novadā”)
Nosaukums angļu valodā „ Impact of Sight Distance on Traffic Safety” („Reconstruction of Skolas Street in Kalvenes Village in Aizputes Territory”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs asoc.prof. A.Zariņš
Recenzents Asist. Z.Lazda
Anotācija Darba mērķis ir izpētīt redzamības attālumus un to ietekmi uz ceļu satiksmes drošību. Darba uzdevumi: 1) izanalizēt redzamības attālumus no teorētiskā viedokļa; 2) apskatīt kritērijus, kas ietekmē ceļa redzamību; 3) izpētīt ceļa redzamības ietekmi uz satiksmes drošību. Darbs sastāv no četrām nodaļām. Pirmajā nodaļā tiek aprakstīti redzamības attāluma nozīme un veidi. Otrajā nodaļā tiek aprakstīts apdzīšanas redzamības attālums un to ietekmējošie faktori. Trešajā darba nodaļā tiek aprakstīts apstāšanās redzamības attālums un to veidi. Ceturtajā darba nodaļā tiek aprakstīta ceļa zīmju pārredzamība, pārredzamība uz gājēju pārejām, kā arī redzamības attālumu ietekme uz satiksmes drošību. Darbs sastāv no 115 lapaspusēm, 8 tabulām, 9 formulām, 24 attēliem. Darbā tika izmantoti 10 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi redzamības attālums, satiksmes drošība, apstāšanās redzamība, apdzīšanas redzamība
Atslēgas vārdi angļu valodā sight distance, traffic safety, stopping sight, overtaking sight
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 04.06.2013 17:06:14