Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Muitas un nodokļu administrēšana
Nosaukums „Nodokļu likmju izmaiņu ietekme uz VAS „Latvijas Dzelzceļš” darbību”
Nosaukums angļu valodā “Impact of Tax Rate Changes on the Business Performance of State Joint Stock Company “Latvian Railway””
Struktūrvienība 22000 Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Darba vadītājs V.Gurkovska, RTU Muitas un nodokļu katedras docente (prakt.)
Recenzents K.Ketners, RTU profesors, Dr.oec.
Anotācija Darba tēma ir Nodokļu likmju izmaiņu ietekme uz VAS Latvijas Dzelzceļš darbību. Darba mērķis ir balstoties uz ekonomikas teorijas un nodokļu analīzes rezultātiem izdarīt secinājumus, ka nodokļu likmju izmaiņas ietekmē arī tāda liela uzņēmuma, kā VAS Latvijas Dzelzceļš darbību. Dotā darba ietvaros primajā nodaļa tiks sniegts vipārīgs raksuturojums par nodokļu sistēmu Latvijā, raksturoti dažāda veida nodokļi un izpildes kontroles nodrošinajumi. Otrājā nodaļa ietvaros sniegts vispārīgu raksturojumu par VAS Latvijas dzelzceļu, analizējot tā nozari un struktūru. Trešās nodaļas ietvaros, tiks sniegts pētījums par to, kā tika maksāti nodokļi dotajā uzņēmumā laika periodā no 2009.gada līdz 2011. gadam. Darbs kopumā izklāstīts trīs nodaļas, 61 lappusē, tajā iekļautas 3 tabulas un 24 attēli.
Atslēgas vārdi „Nodokļu likmju izmaiņu ietekme uz VAS „Latvijas Dzelzceļš” darbību”.
Atslēgas vārdi angļu valodā Impact of Tax Rate Changes on the Business Performance of State Joint Stock Company Latvian Railway
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 13.05.2013 16:08:34