Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums „Ceļu tīkla plānošanas pilnveidošanas aspekti” („Rīgas ielas rekonstrukcija posmā no Cēsu līdz Strautu ielai Limbažos”)
Nosaukums angļu valodā „Aspects of Road Network Planing Optimization” („Reconstruction of Riga Street Section from Cesu Street to Strautu Street in Limbazi”)
Struktūrvienība 24100 Transportbūvju institūts
Darba vadītājs Lekt. B.Jeļisejevs
Recenzents asoc.prof. A.Zariņš
Anotācija Darbu veido divas daļas, bakalaura darbs „Ceļu tīkla plānošanas pilnveidošanas aspekti” un inţenierprojekts „Rīgas ielas rekonstrukcija posmā no Cēsu līdz Strautu ielai Limbaţos”. Bakalaura darbā tiek apskatīti būtiski ceļu tīkla plānošanas aspekti, kā esošā ceļa tīkla stāvokļa novērtēšana, ceļu finansējuma problēmas un iespējamie risinājumi, kā privātās un publiskās partnerības attīstīšana un mērķmaksājumu nodrošināšana. Kā arī ceļu klasifikācijas nepilnības un iespējamie uzlabojumi šajā jomā, apskatot arī ārzemju pieredzi. Darbā tiek pievērsta uzmanība arī valsts ceļu nodošanai pašvaldību īpašumā un ar to saistītie ieguvumi. Inţenierprojektā izstrādāts Rīgas ielas rekonstrukcija posmā no Cēsu līdz Strautu ielai Limbaţos. Esošais posms ir viena no galvenajām pilsētas ielām, kas nodrošina satiksmi virzienā uz Rīgu. Brauktuves asfaltbetona seguma stāvoklis ir diezgan slikts, ir novērojamas daudzas bedres un plaisas. Braucamās daļas apmales ir nodrupušas un gājēju ietves segums ir nelīdzens un ar lielām plaisām. Projekta mērķis ir uzlabot satiksmes kvalitāti un nodrošināt kvalitatīvu gājēju kustību minētajā posmā. Darba apjoms: 135 lappuses, tajā skaitā 14 tabulas, 25 attēli, 5grafiki un 11 rasējumi.
Atslēgas vārdi ceļu tīkls plānošana
Atslēgas vārdi angļu valodā road network planning
Valoda lv
Gads 2013
Darba augšupielādes datums un laiks 12.01.2013 19:44:19