Anotācija |
Kopsavilkums
Chisom.C.C Zemu oglekļa emisiju elektroenerģijas sistēmas.
Rīga: Rīgas Tehniskā universitāte, enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte, elektrotehnoloģiju datorvadības programma. 2012.-54 lapas.
Bakalaura darbs ir angļu valodā. Tas ietver 7 nodaļas un 24 bibliogrāfijas resursus.
Šī disertācija ir balstīta uz zemu oglekļa emisiju elektroenerģijas sistēmām, kuras uzsver vēja, saules enerģijas, hidroenerģijas, koģenerācijas, okeāna enerģijas izmantošanu un to tehnoloģijas. Darba pētījums ir par visapdzīvotāko valsti Āfrikā Nigēriju. Sakarā ar pasaules prasīgo ekonomiku pieprasījuma pēc enerģijas un jaudas, mēs esam iznīcinājuši mūsu vidi, kas ir novedis līdz globālajai sasilšanai. Globālā sasilšana ir kļuvusi par vienu no Zemes definējošām parādībām. Oglekļa dioksīda un citu gāzu izraisītā globālā sasilšana ir novedusi pie vispārējas Zemes temperatūras paaugstināšanās. Šobrīd pasaulē ir pieaudzis dabas katastrofu skaits. Ir ļoti svarīgi zināt par šīm pārmaiņām, kas skar visas dzīvības formas uz planētas. Cilvēki visā pasaulē ir piesardzīgi, zinot faktu, ka nākotnes paaudzes var neredzēt noteiktas sugas, piemēram, polārlāci, nākotnes klimata izmaiņu dēļ. Globālā sasilšana ir izraisījusi pārbīdi gadalaikos. Ir novērots, ka atsevišķas putnu sugas izmirst šo izmaiņu dēļ. Ar šādiem iemesliem kā, sausums Austrumāfrikā un ūdens un ēdiena trūkums atsevišķās pasaules vietās fosilā kurināmā izmantošanas dēļ, es esmu iedvesmots rakstīt disertāciju par tēmu Zemu oglekļa emisiju elektrosistēmas.
Šī disertācija pēta iepriekš minētos materiālus, un pētījuma gaitā es esmu apvienojis savas zināšanas un sapratni, lai radītu perfektu darbu. |