Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums "Grīdas apdares materiāli (lamināts; parketa dēļi un parkets), to īpašības un priekšrocības"; diplomprojekts "Ofisa ēkas rekonstrukcija"
Nosaukums angļu valodā "Floor Finishing Materials (Laminate; Parquet Blocks; Parquet), their Properties and Advantages"; Diploma Project "Reconstruction of an Office Building"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs E.Skuķis
Recenzents Viktors Mihailovs
Anotācija Izstrādātais diplomprojekts sastāv no divām daļām: Pētnieciskās daļas kura tēma ir: grīdas apdares materiāli (lamināts; parketa dēļi un parkets) to īpašības un priekšrocības; Inženierprojekta kura tēma ir: Ofisa ēkas rekonstrukcija Rīgā. Pētnieciskās daļas mērķis – atrast vispiemērotāko grīdas seguma materiālu. Teorētiskajā daļā ir salīdzīnāts trīs veidu materiāli pēc sekojošiem kritērijiem: - Ražošanas un ieklāšanas tehnoloģij;a - Ekonomiskais izdevīgums; - Ietekme uz vidi; - Tehniskais raksturojums, Kā arī aplūkota konkreto grīdas segumu izcelsmes vesture. Inženierprojekta daļa “Ofisa ēka rekonstrukcija” Rīgā ir aplūkoti arhitektoniskie un inženier risinājumi, ar tiem saistīti - būvmateriālu pielietošana, būvtehnikas izmantošana, ugunsdrošības risinājumi, siltumazudumu jautājumi un tehniski ekonomiskais pamatojums. Apŗķins ir veikts galvenokārt sienām, pārsegumiem un kopnēm. Kā arī aplūkoti būvdarbu tehnoloģijas un organizācijas jautājumi. Ofisa ēkas nesošās konstrukcijas ir no keramzītbetona blokiem, saliekamām dzelzbetona plātnēm bastotītām uz monolitās joslas. Jumta konstrukcijai ir izmantotas kopņu konstrukcijas. Kopējais darba apjoms ir 146 lapaspuses, tai skaitā 28 attēli un 7 tabulas. Grafiskā daļa sastāv no 10 A1 formāta rasējumiem un 7 pielikumi.
Atslēgas vārdi Grīdas apdares materiāli (lamināts; parketa dēļi un parkets), to īpašības un priekšrocības"; diplo
Atslēgas vārdi angļu valodā Floor Finishing Materials (Laminate; Parquet Blocks; Parquet), their Properties and Advantages"; D
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 20.06.2012 11:54:52