Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Mašīnu un aparātu būvniecība
Nosaukums Elektroloka krāsns sārņu pārstrāde un bezatkritumu tehnoloģija. Balto sārņu izmantošana un atseparēto metālisko daļu izmantošana ražošanā.
Nosaukums angļu valodā Recucling of EAF slag and non-waste technology. Utilization of white slag and use of the separated ferrous fraction in manufacture.
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Dr.inž.docents A.Frolovs Nacionālā pētnieciski tehnoloģiskā universitāte Tērauda metalurģijas un fer
Recenzents Inž. S.Nanojans A/S”Liepājas metalurgs” elektrokausēšanas ceha vadītāja vietnieks
Anotācija ANOTĀCIJA SĀRŅU PĀRSTRĀDĀŠANA UN IZMANTOŠANA. Šis darbs satur vispārīgu informāciju par metalurģiskiem sārņiem. Tiek apskatīti apstrādes un utilizācijas metodes, ar mērķi izmantot sārņus, vai kādu daļu no tā uzņēmuma tehnoloģiskā procesā, vai citās jomās, piemēram: ceļu celtniecībā, būvniecībā vai lauksaimniecības nozarē. Apskatīta balto sārņu pārstrādes problēma un tas risināšanas metodes. Tiek piedāvāta balto sārņu utilizācijas tehnoloģija, izmantojot tos tērauda ražošanas ciklā, tika veikti materiālas bilances aprēķini un produkcijas pašizmaksas, izmatojot šo metodi. Ka arī veikti materiālas bilances aprēķini, izmantojot otrreizējās pārstrādātas sārņus vai to daļu ka arī tika aprēķinātas pašizmaksas. Darba tiek izmantotas 60 tabulas, 10 zīmējumi, 9 pielikumi, 8 rasējumi un 35 literatūras avoti. Darba apjoms 67 lappuses.
Atslēgas vārdi SĀRŅU PĀRSTRĀDĀŠANA UN IZMANTOŠANA.
Atslēgas vārdi angļu valodā SLAG RECYCLING AND UTILIZATION
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 21.06.2012 01:35:25