Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Elektrotehnoloģiju datorvadība
Nosaukums "Energoelektronikas pārveidotāja izpēte un izstrāde ūdeņraža iegūšanai kombinētās atjaunojamo energoresursu elektroapgādes sistēmās"
Nosaukums angļu valodā "Research and elaboration of power electronic converter for hydrogen production in combined renewable power supplies"
Struktūrvienība 33000 Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte
Darba vadītājs O.Krievs
Recenzents
Anotācija Darbs ir veltīts elektrolīzes iekārtu energoelektronikas pārveidotāja izstrādei kombinētām atjaunojamo energoresursu sistēmām. Pirmā nodaļa ir veltīta ūdeņraža elektrolīzes procesa izpētei, kas ietver sevī arī tirgū pieejamo iekārtu izpēti. Liela daļa pirmās nodaļas ir veltīta elektrolīzes procesam piemērotu energoelektronikas spēka shēmu analīzei un piemērotas spēka shēmas izvēlei konkrētam energoelektronikas pārveidotājam. Otrajā nodaļā apkopoti matemātiskie aprēķini spēka shēmas komponentēm un tiek aplūkota svarīgāko shēmas elementu izvēle. Nodaļas beigās tiek aprakstīta spiestās plates izstrāde un izveidotā datormodeļa analīze. Trešajā nodaļā ir veikta izveidotās spēka shēmas prototipa analīze. Ir salīdzināti teorētiski iegūtie rezultāti ar praktiski iegūtajiem, kā arī analizēta pārveidotāja vadības shēma. Darba noslēgumā ir apkopoti secinājumi. Darbā ir 75 lpp. teksts 40 attēli, 11 tabulas, 5 pielikumi, 18 nosaukumu informācijas avoti un 12 zemsvītras piezīmes.
Atslēgas vārdi Energoelektronikas pārveidotājs, ūdeņraža elektrolīze
Atslēgas vārdi angļu valodā Power electronic converter, hydrogen electrolysis
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 18.06.2012 17:29:25