Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids maģistra akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Enerģētika un elektrotehnika
Nosaukums "Asinhrono elektrodzinēju pārbaude pēc kapitālā remonta. Darba un mehānisko raksturlīkņu modelēšana"
Nosaukums angļu valodā "Asynchronous motors test after capital repair. Modeling of operating and mechanical characterictics"
Struktūrvienība 27200 Enerģētikas institūts
Darba vadītājs E.Ketnere
Recenzents
Anotācija Šajā darbā ir aplūkota AS Liepājas metalurgs asinhrono elektrodzinēju pārbaudes stenda darbība un izskatīta modernizācijas alternatīva. Izveidotas un analizētas esošā pārbaudes stenda principshēmas un to darbības princips. Tāpat darbā izveidota un aprakstīta jaunā stenda principshēma, un to darbības princips. Izstrādāta elektrodzinēju kvalitātes atbilstības metodika pēc kapitālā remonta. Dots praktisks elektrodzinēja kvalitātes pārbaudes aprēķina piemērs, analizējot zudumu bilanci elektrodzinējā pirms un pēc kapitālā remonta. Salīdzināti iegūtie rezultāti. Veikta dotā elektrodzinēja darba un mehānisko raksturlīkņu modelēšana pirms un pēc kapitālā remonta, rezultātu salīdzināšana un analīze. Izklāstīts elektrodzinēja kapitālā remonta cikls Liepājas metalurgā. Darba kopapjoms ir 89 lappuses tajā skaitā 34 attēli, 21 tabulas, 2 pielikumi un tajā ir atsauces uz 34 informācijas avotiem.
Atslēgas vārdi modernizācija, metalurģija, elektrodzinējs, elektrodzinēju kvalitāte, remonts, zudumi
Atslēgas vārdi angļu valodā modernization, metallurgy, asynchronous electric motors, electrical motors quality, repairing jobs,
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 14.06.2012 06:34:48