Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums "Nestandarta risinājumi koka konstrukciju ēkās"; diplomprojekts "Degvielas uzpildes stacija Rīgā, Maskavas ielā"
Nosaukums angļu valodā "Unconventional Solutions for Timber Constructions"; Diploma Project "Petrol Station in maskavas Street, Riga"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs J.Kreicburgs
Recenzents Prof.Aleksandrs Korjakins
Anotācija Diplomdarbs sastāv no divām daļām: inženieprojekta Degvielas uzpildes stacija Rīgā, Maskavas ielā; bakalaura pētījuma daļas Nestandarta risinājumi koka konstrukciju ēkās. Inženierprojekts satur degvielas un gāzes uzpildes stacijas projekta izstrādāšanu, kurā ietilpst funkcionālais un tehniskais raksturojums, konstruktīvo variantu tehniski ekonomiskais salīdzinājums, galveno konstrukciju elementu aprēķins un dimensionēšana, izstrādāti arhitektūras un konstruktīvie rasējumi. Darbā doti apkures, vēdināšanas, ūdens apgādes, kanalizācijas un elektroapgādes principiālie risinājumi. Tiek sastādīti būvdarbu organizācijas principi un dotā būvdarbu tāme. Bakalaura pētījuma daļā tiek apskatīti koka ēku veidi, koks kā būvmateriāls. Tiek izpētīts šūnmateriāls Dendrolight, tā ražošanas tehnoloģija, pielietojuma sfēras, attīstības iespējas un dotā materiāla izmaksas. Šūnmateriāls Dendrolight tiek salīdzināts ar analoģiskiem materiāliem, lai apzīmēto gatavu materiālu priekšrocības un trūkumus. Tiek analizētas Dendrolight problēmas, kas sarežģī un bremzē tā attīstību vietējā un ārzemju tirgū. Tiek izvirzīti priekšlikumi. Darbs kopējais apjoms 117. lpp. Grafiskā daļa sastāv no 8 rasējuma lapām A1 formātā. Darbs satur 23 attēlus un 19 tabulas.
Atslēgas vārdi Nestandarta risinājumi koka konstrukciju ēkās degvielas uzpildes stacija
Atslēgas vārdi angļu valodā Unconventional Solutions for Timber Constructions Petrol Station
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 12.06.2012 22:36:04