Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura akadēmiskās studijas
Studiju programmas nosaukums Elektrotehnoloģiju datorvadība
Nosaukums "Atjaunojamās enerģijas avotu tīkla integrācijas topoloģiju izpēte, elektriskās enerģijas kvalitātes nodrošināšanai"
Nosaukums angļu valodā "Network integration topology analysis for renewable energy sources, to assure the quality of energy"
Struktūrvienība 27100 Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts
Darba vadītājs N.Kuņicina
Recenzents
Anotācija S. Rubanovičas bakalaura darbā „Atjaunojamās enerģijas avotu tīkla integrācijas topoloģiju izpēte, elektriskās enerģijas kvalitātes nodošanai” tika izskatīti dažādi alternatīvi elektroenerģijas ražošanas veidi, tai skaita kogenerācijas platformas. Darbā tika izskatīti dažādi pārveidotāju veidi un pārveidotāju shēmu DC/DC projektēšana Matlab programmā. Darbs sastāv no 4 nodaļām, apjoms 58 lapaspuses. Pirmajā nodaļā tika izskatīta elektroenerģijas kvalitāte Latvijā un Eiropā. Otrajā darba nodaļā izskatīti alternatīvās enerģijas veidi un to iegūšana. Nodaļa sastāv no 4 apakšnodaļām, kurās ir aprakstīts katrs no avotiem un to iegūšanas paņēmieni ar dažādu tehnisko risinājumu palīdzību. Trešajā darba nodaļā tika izskatīti 3 pārveidotāju veidi un to pielietošana. Darba pēdējā nodaļā ir pastāstīts par pārveidotāju DC/DC un shēmu projektēšana programmā Matlab. Bakalaura darba apjoms – 58 lpp, 23 shēmas, 1grafiks, 1 tabula un 14 attēli. Darbā tika izmantoti 28 literatūras avoti.
Atslēgas vārdi Atjaunojamās enerģijas avotu tīkla integrācijas topoloģiju izpēte, elektriskās enerģijas kvalitātes
Atslēgas vārdi angļu valodā Network Integration Topology Analysis for Renewable Energy Sources, to Assure the Quality of Energy
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 11.06.2012 13:53:42