Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Būvniecība
Nosaukums "Betona un dažāda profila stieņu stiegrojumu savienojumu raksturs"; diplomprojekts "Skolas ēka smārdes pagastā"
Nosaukums angļu valodā "Character of Joints Between Concrete and Reinforcing Rods of Different Profile"; Diploma Project "School Building in Smārdes Civil Parish"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Prof. A.Korjakins
Recenzents
Anotācija Bakalaura darbs ietver divas daļas - Pētniecisko daļu un Inženierprojektu. Profesionālā bakalaura studiju noslēguma darba pētījuma tēma ir „Betona un dažāda profila stieņu stiegrojumu savienojumu raksturs”, inženierprojekts izstrādāts objektam „Skolas ēka Smārdes pagastā”. Pētnieciskā daļā pētīts betona un dažāda profila stieņu stiegrojumu savienojumu raksturs. Betons un dažāda profila metāla stiegru stieņi tiek analizēti kā atsevišķi elementi. Skaitliski aprēķināt iepriekš nesaspriegtu stiegru enkurošanas garumus, pie dažādiem uzdevuma parametriem. Pētījumā kā mainīgie ir: Stiegru diametri kas robežojas diametrā no Ø8 līdz Ø40 mm); Betona stiprības klases stiepē gan spiedē. Lai sasniegtu mērķi paredzēts atrisināt sekojošus uzdevumus: Izpētīt, kā ietekmē enkurošanas garumu starp dažādu betona klašu izmantošana; Atrast sakarības starp dažādu diametru stieņu enkurošanas garumiem; Pārbaudīt vai izmantojot dotos minimālos koeficentus un iegūstot skaitlisku enkurošanas vērtību, tā iekļaujas dotajos minimālajos parametros. Iegūtie rezultāti tiek apkopoti tabulās un grafiski. Pētījuma gaitā noskaidrots kādi faktori ietekmē stiegru stieņu enkurošanas garumu betonā. • Inženierprojekta daļā izstrādāts projekts objektam "Skolas ēka Smārdes pagastā". Veikti nepieciešamie metāla un betona konstrukciju aprēķini, atbilstoši EU normu prasībām, un būvdarbu ekonomiskie aprēķini. Izstrādāts būvdarbu kalendārais grafiks ar nepieciešamo strādnieku skaitu, būvmašīnu izmantošanas laiku un būvmateriālu novietošanu objektā. Aprakstītas galvenās darbu drošības prasības, veicot darbus ar kravas celšanas mehānismiem, strādnieku pienākumus un prasības kravu pārvietošanas laikā. • Profesionālā bakalaura darba pētnieciskās daļas apjoms ir 65 lapas, tai skaitā 32 tabulas un 17 attēli, inženierprojekta daļas apjoms ar tekstu sastāda 70 lapas, tai skaitā 20 tabulas, 9 attēli un A1 formāta rasējumi uz 12 lapām.
Atslēgas vārdi Betona un dažāda profila stieņu ,Skolas ēka Smārdes pagastā
Atslēgas vārdi angļu valodā Character of Joints Between Concrete and, School Building in Smārdes Civil Parish
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 04.06.2012 13:33:38