Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Dzelzbetona tiltu remontmateriālu efektivitātes analīze"; inženierprojekts "Tilta pār Tebru autoceļa Tebra-Kazdanga-Cildi rekonstrukcija"
Nosaukums angļu valodā "Efficiency Analysis of Reinforced Concrete Bridge Repair Materials"; Engineering Design Project "Reconstruction of Bridge over the Tebra River on Road Tebra-Kazdanga-Cilde"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Prof. A.Paeglītis
Recenzents
Anotācija Anotācija Bakalaura darba " Dzelzsbetona remontdarbu analīze" mērķis ir apkopot informāciju par dzelzsbetona tiltu konstrukciju aizsardzības metožu izmantošanu, ar mērķi - pagarināt tilta ekspluatācijas laiku, balstoties kā uz zinātniski-tehnisko literatūru, tā arī uz savu darba pieredzi šajā jomā. Autors savā darbā, pētījumu un analīzes rezultātā, analizējot tilta kalpošanas laika pagarināšanas jautājumus, izvirza to galvenās novecošanas un bojājumu iemeslus, noteica, kādi negatīvi mehānismi darbojas uz dzelzsbetona konstrukcijām. Apskatīti fizikālas un tehnoloģiskās dzelzsbetona īpašības, tajā skaitā viņu komponentu - betona un armatūras galvenās īpašības. Autors aprakstīja dažādas tiltu aizsardzības sistēmas pret apkārtējās vides kaitējošiem faktoriem, kuri izraisa dzelzsbetona konstrukciju novecošanu un bojāšanu. Apskatītas viņu īpašības, priekšrocības un trūkumi, kas jāņem vērā tiltu projektēšanā un būvniecībā. Darbā apskatītas tilta remonta darbi, kā viens no tilta kalpošanas laika pagarināšanas veidiem.
Atslēgas vārdi Dzelzbetona tiltu remontmateriālu efektivitātes analīze
Atslēgas vārdi angļu valodā Efficiency Analysis of Reinforced Concrete Bridge Repair Materials
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 03.06.2012 18:00:07