Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Aviācijas transports
Nosaukums "Mikroprocesoru sistēmu pielietošanas analīze avionikā un laboratorijas iekārtas izstrāde mikroprocesoru studēšanai."
Nosaukums angļu valodā "The Analysis of Application of Microprocessor Systems in Avionics and Development of Laboratory Equipment for Microprocessors Studing."
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Doc. Igors Smirnovs
Recenzents Lekt. Aleksandrs Kraiņukovs
Anotācija Darba nosaukums: Mikroprocesoru sistēmu pielietošanas analīze avionikā un laboratorijas ierīces izstrāde mikroprocesoru studēšanai Darba autors: Igors Kurčenkovs Darba vadītājs: Inž. zin. maģ. Igors Smirnovs Darbā ir izstrādāta laboratorijas ierīce mikroprocesoru studēšanai un ir izpētīts mikroprocesoru pielietojums avionikas sistēmās. Galvenā uzmanība tiek pievērsta laboratorijas ierīces shēmas projektēšanai ar nākotnes realizāciju. Ka arī šīs shēmas izmantošanai, mācot studentiem mikroprocesoru sistēmas. Laboratorijas ierīce dod iespēju pilnvarot PART-66 5. moduļa prasības pret mikroprocesoru sistēmām. Teorētiskā daļā atspoguļotas mikroprocesoru ierīču veidi un to arhitektūra, parādītas jau eksistējošas laboratorijas ierīces un attēlota mikroprocesoru pielietošana dažādas avionikas nozares. Praktiskā daļā ir izvēlēta mikroprocesoru arhitektūra un ir izstrādāta laboratorijas ierīces shēma, aprakstīta mikroprocesora ieprogrammēšana un izstrādāts laboratorijas darbs tieši Aeronautikas institūta studentiem, kuri izmantos laboratorijas ierīci mācību laikā. Šī darbā ir 58 lappuses,17 attēli, 8 tabulas, 35 avoti un 11 pielikuma lappuses. Darbs izpildīts latviešu valodā.
Atslēgas vārdi Laboratorijas ierīce, mikroprocesors, 5.modulis, avionika.
Atslēgas vārdi angļu valodā Laboratory equipment, microprocessor, 5 module, avionics.
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 03.06.2012 01:14:56