Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Latvijas ceļu pašreizējais stāvoklis un attīstības perspektīvas"; inženierprojekts "Neretas ielas rekonstrukcija Vīpē"
Nosaukums angļu valodā "Latvian Road Present Status and Development Prospects"; Engineering Design Project "Reconstruction of Neretas Street in Vīpe"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs Doc. M.Zemītis
Recenzents Ziedonis Lazda
Anotācija Bakalaura darbs ar inženierprojektu izstrādāja Rīgas Tehniskās universitātes Transportbūves nodaļas students Aigars Lipša par „Latvijas ceļu pašreizējais stāvoklis un attīstības perspektīvas” un ielas „Neretas ielas rekonstrukcija Vīpē” Bakalaura darbā apkopota informācija par Latvijas ceļu būvniecības vēsturi, par Latvijas ceļu stāvokli, par budžetu kāds ir piešķirts ceļu būvniecībai un par to kādēļ Latvijas ceļi ir tik kritiskā stāvoklī. Bakalaura darba apjoms ir 41 lpp., tajā iekļauti 12 attēli un 9 tabulas. Inženierprojekts „Neretas ielas rekonstrukcija Vīpē” ir izstrādāts pamatojoties uz inženierdarba uzdevumu, ņemot vērā pilsētas teritorijas plānojumu. Kā izejas materiāls tehniskā projekta izstrādei izmantots topogrāfiskais plāns. Projektējam posmam ir paredzēts veikt stāvvietu izbūves un ietves izbūvi un esošās ielas asfaltbetona virsmas nojaukšanu un jauna asfalta uzklāšanu. Papildus izbūvējot, nobrauktuves, un veikt satiksmes organizāciju. Inženierprojekta darba apjoms ir 78 lpp. tajā iekļauti, 6 attēli, 20 tabulas un 11 rasējumi.
Atslēgas vārdi Latvijas ceļi Neretas iela Vīpē
Atslēgas vārdi angļu valodā Latvian roads Neretas street Vipe
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 31.05.2012 14:24:15