Noslēguma darbu reģistrs
  
Studiju darba apraksts
Studiju veids bakalaura profesionālās studijas
Studiju programmas nosaukums Transportbūves
Nosaukums "Rallijam piemēroti autoceļa parametri un elementi"; inženierprojekts "Esoša grants ceļa rekonstrukcija atbilstoši rallija vajadzībām"
Nosaukums angļu valodā "Appropriate Characteristics and Elements of Rally Roads"; Engineering Design Project "Reconstruction of the Existing Unpaved Road"
Struktūrvienība 31000 Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Darba vadītājs doc. J.Bidzāns
Recenzents
Anotācija Anotācija Darba autors: Gita Laugale Darba temats: Rallijam piemēroti autoceļa parametri un elementi (inženierprojekts esoša grants ceļa rekonstrukcija atbilstoši rallija vajadzībām) Darba apjoms: 138. lappuses Pētījuma mērķis: noskaidrot klasiskajam rallijam piemērota autoceļa elementus un parametrus, izstrādāt pētījuma rezultātiem atbilstošu, rallijam piemērotu inženierprojektu, kurā iekļauti rallijam piemēroti autoceļa elementi un parametri. Darba saturs: Darbā ir dots ieskats par autosporta pārvaldības institūcijām, autosporta drošības un tehniskajām prasībām. Apskatīti autoceļu tehniskie un ģeometriskie parametri un automobiļu vadīšanas teorija. Pētījums par saistīto personu (sportistu, mehāniķu, skatītāju, organizatoru) viedokli par šādam rallijam piemērotam autoceļam piemērotiem elementiem un parametriem. Darbs sastāv no ievada, 4 nodaļām, secinājumiem, inženierprojekta, rasējumiem un izmantotās literatūras (44 vienības). Pētījuma metodes: materiālu apkopojums, teorētiskās literatūras analīze, anketēšana, matemātiskie aprēķini. Darba rezultāti: No dažādiem avotiem savākti, apkopoti un izanalizēti rallijam piemēroti autoceļa elementi un parametri un izveidots inženierprojekts: esoša grants ceļa rekonstrukcija atbilstoši rallija vajadzībām. Darba rezultāti ir apkopoti pētījuma secinājumos. Darba izmantojamība: pētījumu var izmantot autosporta funkcionāri, sacensību organizatori sacensību un treniņu organizēšanai; ceļu inženieri rallijam piemērotu autoceļu projektēšanai, rekonstruēšanai un būvēšanai.
Atslēgas vārdi rallijs, autoceļa elementi, automobiļu vadīšana
Atslēgas vārdi angļu valodā Rally road, driving theory, suitable road elements
Valoda lv
Gads 2012
Darba augšupielādes datums un laiks 31.05.2012 08:20:25